Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus szakra mennék gimi után, de hova?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Gimi után programtervező informatikus szakra mennék tovább. Sokat segítettek már ezzel kapcsolatban mások is, de egyet még most sem tudok.


Van különbség az egyes sulik közt? Ha igen akkor mi? Melyik a legerősebb, stb... ?


(Nyíregyházi fősuli, Debreceni egyetem, ELTE, Szegedi egyetem, Pécsi egyetem stb...)


Én leginkább Debrecenbe, vagy Nyíregyházára szeretnék menni, ha megoldható. Jó lenne, vagy válasszak mást?

Tapasztalatokat, véleményeket várok.


Előre is köszi mindenkinek! :)



2014. jún. 25. 14:23
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked is nagyon szépen köszönöm, de sajnos máshogy alakultak a dolgok, mint ahogy elterveztem, szóval már nem szükséges ezen gondolkodnotok. Az eddigieket is nagyon köszönöm! Több választ nem várok, mert nekem már nem fontos. Esetleg ha másoknak, akik még ilyen téren gondolkoznak, fontosak a dolgok, nyugodtan írhattok még, csak nekem már nincs rá szükségem. De köszönöm mindenkinek az együttműködést!!! :) Üdv és sok sikert mindenkinek (suli, meló vagy bármi)!
2014. júl. 1. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!