Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valakit érdekel egy ötlet...

Valakit érdekel egy ötlet amivel rengeteget tudna keresni? (android app)

Figyelt kérdés

szóval az ötletem az hogy mivel rengeteg ember cigizik aki le akar szokni ezért nekik kéne egy app ami lényegében egy leszoktató terápia lenne persze minden usernél egyéni terápia a lóvé úgy jönne hogy a terápia közben egyszer kb 5€-t fizetni kéne ahhoz hogy sikeresen befejezõdjön!

ez az app éjjel nappal futna. a terápia elején egy kérdõívet kell kitölteni 50kérdésbõl az userrel kapcsolatban kávézik e? iszik e alkoholt ha igen milyen gyakran,milyen jellegü munkája van stb..? és a terápia abból állna hogy pl. ma ne igyon kávét de cigizhet. és este megkérdezi milyen érzés volt nem kávézni és ezalapján eldönti hogy holnap mikor hányszor cigizhet stb.. napkzben néha megkérdezi hogyérzi magát. szóval a lényeg annyi hogy ha van is valóság alapja ennek a leszoktatásnak az minimális. ez agykontroll alapú lenne ha az app azt üzeni hogy jó úton halafdsz stb. akkor azt el is fogja hinni. viszont a terápia után ugyanúgy fog cigizni de tök poén lenne ha az emberek a mindennapjaikat egy programsor határozná meg és ezáltal szenvednének vagy éreznék jobban magukat! ti mit gondoltok errõl?


2014. okt. 19. 06:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"szellemi kútmérgezés" :D :D :D

Kérdező: hiába gondolod úgy, hogy az emberek hallgatnak a telefonjukon futó programjukra, nem lesz igazad. Ha jön az inger, hogy rá kéne gyújtani, akkor nincs az a telefon, ami ezt megakadályozza, de ha már ideges az elvonástól az illető, akkor az is lehet, hogy tényleg falhoz vágja a cuccot.

Így vagy úgy, de hatástalan.

G.

2014. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerinted ha barátnőm miatt nem tudok leszokni akkor egy ilyen vacak miatt le fogok? Még saját magam miatt se tudok.
2014. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te értelmi fogyatékos vagy?
2014. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
pedig ez nem hülyeség...
2014. okt. 19. 17:27
 15/26 anonim ***** válasza:

Akkor fizess ki egy programozót és kaszáld be a nagy pénzt!

G.

2014. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
meglessz testvérem.
2014. okt. 19. 18:22
 17/26 anonim ***** válasza:

Rendben, majd kommentelj az app Google Play linkjével, hogy kipróbálhassuk!

G.

2014. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 tabaki ***** válasza:
100%

"pszichológia, gyerekek, pszichológia"


Javaslom a következő finomítást: A program a kávé mellett is engedélyezné egy cigi elszívását, amennyiben

vagy 3 órás cardio-edzéssel regenerálod utána a szervezeted,

vagy 5 napig nem gyújthatsz rá,

vagy átutalsz 1 eurót.

2014. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Nálam jobban senki sem utálja a cigit, úgy ahogy van, aki szívja azt is utálom... :-)


Általában meg szoktam kérdezni őket, hogy miért szívják? Azt szokták válaszolni, hogy "időkitöltés", vagy már kaptam olyan választ is, hogy: "mintha pin@t nyalnék", sőt volt aki azt a magyarázatot adta, hogy: "ne aggódj a füst konzervál"... :-)


Ergó azok cigiznek, akik unatkoznak, és nem tudják magukat értelmesen elfoglalni, de magyarázatot mindig tudnak kreálni... :-)


Mellesleg vannak olyan munkahelyek, ahol megkérdezik, cigizel-e, és ha igen, akkor már nem is alkalmaznak, hiszen a munkaidőből sok időt elvesz az amíg szívjátok... :-)


Én úgy vagyok vele, hogy aki cigizik, az inkább ihatna helyette, mert azzal nem mérgezi a környezetét, csak magát, arra meg szarok... :-)


Jaaa és egy jó leszoktató módszer a cigiseknek: zárjátok be őket egy jól szigetelt helyre és egy napon keresztűl szívassatok el vele annyi cigit, amennyit csak lehet! :-)


Okádásig! :-)

2014. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#19 Régen én is így voltam vele, aztán dolgoztam dohányboltban 9 hónapig, azóta teljesen másképp látom a dohányosokat.
2014. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!