Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók: ti mennyire...

Programozók: ti mennyire vagytok barátkozósak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 13:34
1 2 3 4
 1/32 Tengor ***** válasza:
100%
Aki butább azt lenézem, aki okosabb az idiótának bélyegzem. Ez mennyit és egy 10-es skálán? Egyébként mi a skála?
2015. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 SimkoL ***** válasza:
A nőkre gondolsz vagy a kocsmára ?
2015. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Közepesen, bár eléggé beszűkölt az érdeklődési köröm, úgy meg nehéz barátkozni. De azért elboldogulok, ismerős van rengeteg, közötte a valódi barát meg tán három.
2015. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

hát alig van barátom, de ők másban utaznak, nem értik amit mondok nekik, de legalább valakivel beszélek


nem vagyok barátkozós, ember kerülő vagyok

2015. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Barátkozni bárkivel, akár nő, akár férfi, akár szakmabeli akár nem. (Vagy haverkodni. )
2015. ápr. 9. 15:18
 6/32 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Egyrészt nagyon ritka, hogy nem csapatban kell dolgozni, csapatban pedig lehetetlen meg-sem-szólalok üzemmódban jól és eredményesen részt venni. Másrészt, ha meg egyedül dolgozik az ember, akkor pláne odaadja a fél karját, talál valaki olyat akivel tud beszélni (és nem a monitor az) :-D
2015. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Drone007 ***** válasza:
75%

Kétféle programozó van: a magányos farkas, aki mindent maga csinál, és totálisan szociopata; és a csapatjátékos, aki mindenkivel kijön, és egyedül majdhogynem képtelen dolgozni.

Az előbbiekből zsenik és főnökök lesznek, az utóbbiak pedig a kreatív munkatársak, akik előre viszik a szekeret.


Az előbbiek nem barátkoznak, az utóbbiak nem tudnak nem barátkozni :)

2015. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Marhára. Olyannyira, hogy még azzal a ténnyel is megbarátkoztam, hogy megint fel kellett kelni reggel.
2015. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezek.:)

Még jöhetnek válaszok.:)


Nem hiszem,hogy kétféle ember létezne. :D

Eddig egyedül programoztam(tanuló vagyok), de barátkozós vagyok.

2015. ápr. 10. 10:40
 10/32 uno20001 ***** válasza:
Pedig de, pontosan 10 féle ember létezik, aki érti és aki nem érti a kettes számrendszert. Régi poén. :-)
2015. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!