Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók: ti mennyire...

Programozók: ti mennyire vagytok barátkozósak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 13:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Mert az iskolában egyáltalán nem azt tanítják, amire szükséged lesz a munkád során, hanem teljesen mást. Még az egyetemen is csak érintőlegesen kapsz tudást. Olyat, amivel _elméletileg_ már tudsz programozni, _gyakorlatilag_ meg fogalmad sincs arról, hogy mit csinálsz.


Amire a mindennapi munka során valóban szükség van, azt a munkahelyeden fogod összegyűjteni, saját tapasztalatból, a tapasztaltabb kollégák tanácsaiból, illetve a munkáltató által biztosított tréningekből (jobb helyeken ilyen is van).

2015. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a hozzászólást. :)


azt sejtettem, hogy az élet(munkahely) "pöttyet" másabb, mint a suli. Ahol ugye a tanárok másként tanítanak: az egyik sulin halál komolyan az egyik tárgyat, másikon meg pl. elég pár mondatot megtanulni a ketteshez...

Lehet, a programozókkal nem is nagyon lehet barátkozni. :D

Kihalnak...ha úgy érted, hogy meghalnak, akkor részvétem.

Szesztestvérrel meg nem sokat ér az ember, ha szakmai dologról van szó. :/

2015. ápr. 13. 13:51
 23/32 A kérdező kommentje:
Az előbbi hozzászólásom SimKolnak ment. :D
2015. ápr. 13. 13:51
 24/32 SimkoL ***** válasza:
Igen sajnos fiatalon meghaltak :( Úgymond - nemcsak - szakmai barátom egy volt még a rendőrségen. Nem volt diplomája, de kenterbe verte az összes diplomást, több nyelvben is :) Sajnos - Hál' Istennek - mindketten nyugdíjba jöttünk, mindketten kis faluba költöztünk elég távolra. Szép ez a falusi élet, de nagyon ingerszegény a környezet. Azt várom, hogy a legkisebb fiam is a saját lábára álljon és utána tűz az asszonnyal Ausztrália.
2015. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#21: na igen, a jobb helyeken.

Máshol meg mutasd a fenekedet, hagyd helyezzék a pihe-puha fenékpárnácskáidra a rút lábukat, hogy egyet lökve lábukkal kirúgjanak az előtted nyitva álló ajtón?:(

Ha nem vagy elég jó, húzol a fenébe, légy csak nyugodtan munkanélküli. :S

Ha én elhelyezkedek valahol, örülök, hogy egyáltalán felvettek és remélem, hogy nem rúgnak ki az első "nem tudom megcsinálni" után.

2015. ápr. 13. 15:12
 26/32 A kérdező kommentje:
Nagyon ingerszegény...egész nap csak művelni a földet? Nem bántásként mondtam, nehogy úgy vedd. :)
2015. ápr. 13. 15:44
 27/32 SimkoL ***** válasza:
Nem , ~27 m2 a veteményesünk, bár tokaj-hegyaljai - lehet ez így nem helyes ? - vagyok szőlőm már régóta nincs. Az utcában van egy elvált asszony, a többi özvegy, két vénfiú akik így-úgy a szőlővel foglalkoznak - az egyik a hegybíró a másik szőlőmunkás - és van az én családom. Az alsó utcában van egy mozdonyvezető barátom - ő is nyugdíjas - vele beszélgetünk, iszogatunk.
2015. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2015. ápr. 13. 16:35
 29/32 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem elkeserítő a helyzet, de érdemes multicéghez szegődni elsőnek, mert általában a nagyobb büdzséből többet tudnak nyújtani.


Vidék azért ingerszegény, mert ülsz a semmiben,lágy szellő lengedez, negyedóráként fütyül egy rigó, és... nincs és. Ennyi. Én városi gyerek vagyok. Nagyon szeretek lehúzni vidékre, pihenni, lazítani - gondolom, ismerős az érzés, amikor jólesik, hogy nem történik semmi -, de nem tudnék vidéken élni, mert megőrülök, ha minden le van körülöttem ülepedve.

2015. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Habár azt tudni kell, hogy mi számít vidéknek. :D

De gondolom most egy falura gondoltál, ahol mondjuk nincs korzó, tesco, stb, helyette van hatalmas kert, meg traktor.


Vannak nálam jobbak is. :D

2015. ápr. 13. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!