Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meddig juthat el karrier...

Meddig juthat el karrier szinten egy programozó, ha nincs szakirányú diplomája?

Figyelt kérdés
Mi a személyes tapasztalatotok, diploma nélkül mennyire lehet sikeres az ember, hol kezd el hiányozni igazán a papír?

2018. jan. 23. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

5 év tapasztalatom van.

Persze hogy próbáltam. Az a probléma, hogy engem a végzettségem hiánya miatt nem tudnak ugyanarra a pozícióra felvenni, így nem is tud annyit fizetni. De még így is jó, mert akiket hozzám hasonlóan vettek fel általában kicsivel kevesebbet keresnek. (Meg amúgyis tetszik a munka, vezetőség is baromira rendes, szóval ha nem is kapok annyit mint amennyit lehetne akkor is megéri.)

Amúgy különböző mikrovezérlők programozásával foglalkozom.

2018. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Eszedbe jutott, hogy mégis egyetemre menj? 5 év gyakorlat már szép idő!
2018. jan. 24. 07:56
 13/14 A kérdező kommentje:
Vajon egy informatika tanári is elég szakirányú diplomának magasabb fizetés reményében, vagy muszáj proginfót végezni hozzá?
2018. jan. 24. 08:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Electronic Arts majd Google karriernek számít? :)
2018. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!