Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek jól döntöttem,...

Szerintetek jól döntöttem, hogy elvállaltam egyetem mellett ezt a programozói állást?

Figyelt kérdés

Magamtól tanultam programozni, most végzek egy más szakon. (Nem informatikus)

Júniusban kezdek majd gyakornokként (Java programozó), nemrég kaptam az infót hogy felvettek. Közben azonban februárban beadtam a jelentkezésem programtervező info. szakra, gondoltam ha már fejlesztő akarok lenni, ez a minimum hogy megcsinálom.


Így megállapodtunk abban a céggel, hogy ott maradok náluk szeptemberben is, és bejárok heti 2 napot dolgozni, ahogy van időm, mivel ők hosszútávra terveznek, csak nyárra nem vesznek fel. Szerintetek meg tudom ezt így oldani majd? Félek hogy túl leszek majd terhelve, sokat kell majd tanulnom, mellette a munkában is helyt állnom.. Szerintem megéri dolgozni suli mellett, de félek hogy kicsit sok lesz.


Egyetemen talán a progos tárgyakkal nem lesz gondom, matek az húzós lesz. (Egyetem : SZTE)



2018. máj. 17. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1%
Nagyszerű, hogy ezt pont itt kérdezted meg, mert hát, ki más tudná erre a választ, mint az itt megfordulók.
2018. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Hiba volt.
2018. máj. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Haver, ne légy már hülye, a munkatapasztalat ezerszer többet ér, mint bármely egyetem. Menj el dolgozni, jövőre meg jelentkezz elevelezőre, ha kell a papír.
2018. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Évet kihagyni nem akarok. Azonkívül sokan csinálják ezt még, duális képzésben pl. higy heti 2 napot dolgoznak...


Szerintem is sokat ér a munkatapasztalat, de mellette kellene a papír is.

2018. máj. 17. 08:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Két közvetlen kollégám is van, aki így tolja. Gyakornokok, közben csinálják az egyetemet (igaz, mindketten idén államvizsgáznak). Simán meg lehet csinálni.


Én anno úgy voltam, hogy elkezdtem az egyetemet, aztán kaptam egy munkaajánlatot és otthagytam a sulit, maradt a meló. 10 éven át megvoltam papír nélkül, a munkatapasztalat miatt, aztán a mostani helyen kellett a papír, hát nekikezdtem levelezőn. Meg lehet csinálni. Nem könnyű, de meg lehet.

2018. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is, bár én nem levelezőre jelentkeztem. De ha úgy van hogy nem megy bejárósként, akkor maximum átjelentkezem levelezőre.
2018. máj. 17. 09:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem döntöttél rosszul. Nehéz lesz, de menni fog.
2018. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Végül is fix szerződésem nincs a cégnél, ha nem megy legfeljebb felmondok. Modjuk tudom hogy erre allergiásak a cégek.
2018. máj. 17. 14:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Heti két nap az az heti 16 órát jelent? Az semmi, amellett nyugodtan. Még ha heti 20 órát akarsz is belesűríteni, akkor is megoldható. Én a második évtől kezdve dolgoztam félállásban, de már sajnálom, hogy nem kezdtem el előbb.


A programozással tényleg nem lesz nagy gond; de a matematika is megoldható, mert az első félévben rá voltunk kényszerítve, hogy heti szinten készüljünk, így megvolt a ritmus.

2018. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Gondolom a heti 16 óra jelenlét mellett otthon is kell dolgoznid, így húzós lesz, de sokaknak sikerült már...


Amúgy én úgytudom, hogy proginfóból nem szokott levelező indulni, talán esti az eltén de az nem ugyanaz.

Gazdinfóból, meg mérnökinfóból szokott lenni levelező több helyen is...

2018. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!