Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha én virtuál boxba dosba...

Ha én virtuál boxba dosba Metin szervert csinálok az mennyire számít programozasnak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a platform, a virtualizációs környezet, vagy a használt programozási nyelv - ha egy algoritmust valósítasz meg egy programozási nyelven.
2018. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert nem te programozol, hanem már elkészült programokat használsz.
2018. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"virtuál boxba dosba"

Ez nem tudom mi, de, ha már egyáltalán felmerül benned, hogy lehet amit csinálsz, az nem programozás akkor igazad is van.

2018. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Abban az esetben, ha a "szerver csináláson" azt érti, hogy letölt egy szerveralkalmazást, feltelepíti a Virtualboxban futó DOS-os gépre (már az elképzelés is megmosolyogtató - a DOS nem épp hálózati célokra lett tervezve) és bekonfigurálja - na az tényleg nem programozás, az üzemeltetés.
2018. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg Wordben csináltam körlevelet, kb. annyira számít ez is programozásnak.
2018. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Semennyire.
2018. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számít, milyen rendszeren és milyen bonyolultan állítasz össze szervert, az nem programozás -- hacsak nem te írod meg magát a szerverprogramot. #5: :DDD
2018. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!