Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hacker szeretnék majd lenni....

Hacker szeretnék majd lenni. Hogyan tanuljam meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd hacker lenni. Most vagyok 8. osztályos. Mit kéne majd tanulnom? Miylen iskolába?

Jój megy az info 5ös vagyok belőle.

Olyanokat szeretnek csinálni, hogy pl beírom valaki nevét amit facebookon használ és kiírja a gép az emal címet meg a jelszavat. Meg ilyenek. Fiókokba belépni



2019. jan. 15. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nézelődj itt:

www.google.hu/search?q=etikus+hacker+oktatás

2019. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés is hülyeség, meg pár válaszoló is mond butaságokat. SQL injection-ról hallottatok már? Egyébként mérnökinformatikusnak tanulok, és régen én sem tudtam mit/hogyan csinálnak a hackerek, vagy hogyan kell programozni. Ha nem valami 16 éves irkál, hanem egy gyerek, akkor nincs ezzel a kérdéssel semmi baj. Majd benő a feje lágya és rájön hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy ő gondolja.
2019. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Általánosban az infó az nulla. Nekünk lényegébe az office alapokon, meg a grafiuks felületű egyszerű programozásba ki is merült (valami teknőssel kellett dolgozni). A hacker képzés az egy nagyon magas szintű valami, tanulhatnád te azt akár hogyan, ha egyszer nem bírod felfogni vagy nem áll rá az agyad. Ha gondolod kezdj el java programokat írni, neten van hozzá segítség, pl át olvasod a java alapjai, letöltesz egy fejlesztői környezetet (abba egyszerűbb) és írj egyszerűbb programokat, pl pitagorasz tétel számításokat, másodfokú egyenlet, tömbös feladatok, majd nézz érettségi szintűeket. Ásd bele magad az infóba és nézd meg, hogy megy-e vagy egyáltalán fel tudod-e fogni a dolgokat.

Mellesleg ne hidj el mindent amit a youtubon látsz, van olyan aki magyarázza azt is, hogy az iphont hol kell megfúrni a jack csatlakozóhoz, mivel "ott van az csak el van rejtve" a sok hülye meg szét is furkálja a telefont.

2019. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

...vagy ha tudsz angolul, akkor több anyagod lesz:

www.google.hu/search?q=ethical+hacking+course+online

2019. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázzuk: a hacker klasszikus, szakmai értelemben véve az a szakember, aki a tudását művészi szintre fejlesztve, a megismerés vágya és az elegancia elérése hajt újabb és újabb dolgok építésére.

[link]


Ahhoz hogy hacker légy:

* tanulj meg programozni, weboldalt készíteni

* ismerd meg a Linux/Unix/BSD rendszereket

* mélyedj el a számítógépes hálózatok rejtelmeiben

* írj nyílt forrású szoftvereket, segítsd ezek fejlesztését

Bővebben: [link]

2019. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Általánosban az infó az nulla."

Az általános iskola célja nem a szakemberképzés (arra valóak a szakgimnáziumok, egyetemek), hanem az alapismeretek elsajátítása az érdeklődés felkeltése. Mivel a diákok érdeklődése sokrétű (és nem mindenre fogékonyak), az idő kevés (a megtanulható tananyag meg rengeteg), így nem lehet mindenkiből "informatikazsenit" képezni.


"meg a grafiuks felületű egyszerű programozásba"

Feltételezem (Imagine) Logo vagy Scratch lehetett a programozási nyelv.


"Mellesleg ne hidj el mindent"

Abban egyetértek veled, hogy nem kell mindent elhinni - az Internet egy szemétdomb: található rajta arany, pirit (a "bolondok aranya"), de használhatatlan kacat is.

2019. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%

Ne már én hekker vagyok.

Mindig tudom melyik gombot kell megnyomni ahhoz hogy belepjek a rendszerbe.


Majd egyszer ti is megertitek.

2019. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

do(true)

{

infoOraiTudasod();

}

2019. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!