Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Akarnák csinálni egy olyan...

Akarnák csinálni egy olyan dolgot elakadtam? Többi lent?

Figyelt kérdés
Hogy fel ismerje h mit írt be azember tehát hogy a szöveget mondatot értelmezze. Addig eljutottam hogy pl if szoveg = "Mikor született Petőfi" kiírja h mikor. De az a bajom h azember bár mit be írhasson az nagyon sok if. Azt mondták mások h rakjak fort de nem tudom hová.

2019. jan. 19. 12:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

program mindentudo;


type

t_tudastar = record

mit, mire : string;

end;


var

tudastar : t_tudastar;

tudastar_f : file of t_tudastar;


begin

end.

2019. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem paszkálba kéne ki használ paszkált?
2019. jan. 19. 13:32
 13/36 anonim ***** válasza:
58%
Ok, a koncepciót megadtam, bocsánatot kérek, hogy Pascal-ban, de gondolom át tudod írni arra a rendkívül népszerű nyelvre, amit mindenki használ.
2019. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Amibe a googel van abba szeretném.
2019. jan. 19. 13:47
 15/36 anonim ***** válasza:
Weplapon? :D
2019. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

"Amibe a Google van abba szeretném"

Ekkora tudással ne állj neki, előbb olvass programozás módszertanról, algoritmizálásról...

2019. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt
2019. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ne pusztíts el.
2019. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge trollkodás, ne etessétek már.
2019. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 tabaki ***** válasza:
61%
Kőből van a szívetek, az már bizonyos. Szegény már egy éve erőlködik, hogy mulattasson bennünket az exponenciálisan idétlenedő ötleteivel, ti meg képesek lennétek letörölni a GyK-nak ezt a szép, színes szégyenfoltját? Igenis, kapja meg a napi betevőt, nehogy csorbuljon a kreativitása -- én mindig karácsonyi izgalommal várom a következő meglepetést. Igaz, most szívesen elidőznék még ennél a kérdésnél, hogy bemutathassa, meddig jutott a programjával, és melyik részletnél akadt el. Együttes erővel nyilván átlendíthetnénk a holtponton. Én ugyan nem dicsekedhetem a kollégák programozói tudásával, de szegényes képességeim legjavát mozgósítom majd a projekt továbbgördítése érdekében.
2019. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!