Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A San Franciscóból Jöttem...

A San Franciscóból Jöttem tanfolyamai mennyire fedik le a Java junior programozói tudást?

Figyelt kérdés
Rendkívül érdekes videóik vannak. Még nem vagyok benne az IT vérkeringésben, ami a munkát illeti, így nem tudom mik azok a hard skillek, amik feltétlenül szükségesek lennének egy junior Java programozóhoz. Aki benne van az IT munkavilágban az elmesélné mennyire fedi le San Franciscóból Jöttem tanfolyamai a junior Java programozói tudást? (Elsősorban az asztali alkalmazások fejlesztése érdekelne, bár ezen kívül valamennyire a webfejlesztés és a mobilra történő alkalmazásfejlesztés is érdekel.)

2019. máj. 6. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Legyenek saját projektjeid. Írj nagyobb volumenű programokat. Programozni nem 1-2 tanfolyam végigkattintkagtásával fogsz megtanulni, hanem sok gyakorlással. Ha pár nagyobb programon végigszenveded magad, már szóba állnak veled.
2019. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Git-ről meg annyit, hogy valószínűleg nem a legjobb egyetemen vagy. Ugyan nekünk sem magyarázták el, mit kellene vele kezdeni, de rá lettünk kényszerítve a használatára.
2019. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#11: Tudom, hogy kellenek saját projektek, s azt is tudom, hogy néhány tanfolyam végigkattintásával még nem lesz meg a kellő tapasztalatom/gyakorlatom. Szoktam is gyakorlófeladatokat megcsinálni és vannak projektötleteim, illetve néztem is további projektötleteket/feladatokat, amiket meg akarok valósítani, ha meglesz a szükséges tudásanyagom hozzá.


Az érdekelne, hogy a San Franciscóból Jöttemnél említett technológiák és az ott említett ismeretek mennyire fedik le azt, amit kell egy kezdő Java juniornak tudnia.


#12: Még csak 2 féléven vagyok túl. Nem tudom nálatok mikortól kezdték el a Git-et elvárni. Tényleg nem egy elit egyetemen tanulok, csak a papír miatt kezdtem el az adott egyetemre járni.

2019. jún. 25. 17:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyin vagyok túl. A 2. félévben már használtuk.
2019. jún. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!