Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mit szólnátok, ha...

Lányok mit szólnátok, ha megtudnatok hogy a baratotok színezett hidratáló krémet használ?

Figyelt kérdés
La roché effeclar duo+ színezett kremrol van szó. Sajnos nincs valami jó állapotban a bőröm. Így legalább azért vállalható. 20/f

2020. ápr. 14. 09:57
1 2
 11/20 Metionin ***** válasza:
100%
Semmit. Örülnék hogy törődik a bőrével. Inkább az taszít amikor egy férfinak tiszta ragya a feje mert kezelni az b*zis.
2020. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék, hadd használjon. Én nem használok, de egyetlen férfit sem ítélnék el azért, mert színezett hidratáló krémet használ. Egyrészt szerintem a kapcsolatban a másikat nem kell átalakítani ahogyan neked tetszik, hiszen önmagáért szereted, másrészt meg ennél sokkal jelentőségteljesebb dolgok is vannak a kapcsolatokban, szóval ez lenne a legkevesebb.
2020. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak nagyon száraz a bőre. Akkor lett elegem, mikor már ki is sebesedett, és mondtam neki, hogy kezdje el kenni. Azóta is veszekednem kell vele, de jobb a bőre. Úgyhogy engem egyáltalán nem zavarna.
2020. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

#13

Mennyi vizet iszik a párod naponta? Mennyi olajos, zsíros ételt eszik?

És tudjátok már, hogy miért száraz a bőre?

2020. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi vizet iszik, istenem, téged miért nem tiltanak ki, komolyan. Legalább kopnál ki ebből a témakörből.
2020. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Érdekes hogy több lány is eliteli ezt. Pedig ez tényleg észrevehetetlen, nincs olyan fedese mint egy alapozónak, csak egysegesit. Bőrgyógyásznal sokszor voltam, de nem segítettek normálisan. Amúgy ma már jobb a bőröm. Pattanások utáni hegek vannak, de már több lézeres kezelésen is voltam miatta úgyhogy már jobb. Még lett volna a nyár előtt 1 alkalom, de annak a korona betett, pedig kellett volna. Valaki írta hogy 400 Ft ot sajnal, veled tényleg nem lennék jóba, nekem sok tízezres Paula choice meg Niod termékek vannak a polcomon. Ezt a la roche bulikba, meg randira használom. Szeretem mert nem zsirosit, matt és mert azért valamennyi fedese van, de természetes hatást kelt.
2020. ápr. 14. 21:38
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#15

Szólt hozzád valaki?

Téged nem tanítottak meg a szüleid arra, hogy ne p..fázz bele mindenbe?

2020. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Tök jó lenne, járhatnánk együtt a mosdóba csacsogni, meg rendbehozni magunk.


ennél már csak az metroszexuálisabb, aki a kis földalattihoz vonzódik. :D

2020. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha termeszetes hatasu, miert is ne..
2020. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
A nemlétező barátom szerencsére nem használ hidratáló krémet
2020. máj. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!