Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyósomra bíztam a lányomat...

Az anyósomra bíztam a lányomat és ezt tette. Mit kezdjek most vele?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 hónapja házasodtunk össze. Az anxódom már akkor sem volt túl szompatikus de ez a húzása mégjobban rátett egy lapáttal.


A lányomat rábíztam hogy vigyázzon rá amíg nekem be kellett mennem az irodába munka ügybe.


Amikor hazaérte azt vettem észre hogy az anyós belép az ajtón és mögötte jön a kislányom aki mutatja nekem az új frizuráját.


Abban a pillanatban majdnem összeestem. A lányom haját növesztettük és ápoltuk hogy szép legyen neki és imádta is. Erre az anyósom elvitte egy fodrászhoz és levágatta a haját.


Most szegény kislányom úgy néz ki mint egy kisfiú. Esténként miatta zokogok hogy ki fogják nevetni majd mindenhol vagy azt hiszik rá hogy fiú.


Mit kezdjek?



2021. márc. 17. 15:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
9%
Vagány anyos
2021. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értem, nekem eszembe nem jutna az anyja engedélye nélkül levágatni az unokám haját. Kicsit más a dolog, ha a kislány akarta, de akkor sem vinném fodrászhoz az anyja engedélye nélkül.
2021. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

És a kislányod mit akart?

Csak mert pl sógornőmnek mániája, hogy jaj, növeszteni kell unokahúgom haját, aki a pokolba kívánja az egészet, nem is áll jól neki. Ilyen esetben megértem teljesen anyóst.

Egyébként meg a drámázást fejezd be, mert te magad fogod ezzel a műbőgéssel elültetni a kislányodban, hogy nem szép rövid hajjal. Anyós szemétsége volt-e ez vagy sem, ettől függetlenül.

2021. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%
Még kicsi, ebben a korban ez nem olyan vészes. Sajnos kiskoromban nekem nem engedték szüleim a hosszú hajam legyen, pedig én növeszteni akartam. Ha a helyedben lennék én is ki lennék borulva. Az anyósodnak semmi joga nem lett volna a te megkérdezésed nélkül dönteni ilyesmiről. Finoman a tudtára adhatnád, hogy ilyen komoly döntéseket nem hozhat meg, nem ő a gyerek anyja. De ha a kislányodnak tetszik a frizura akkor azt is el kell fogadnod, tiszteletben kell tartanod a gyerek véleményét is. Persze kérdéses, hogy a gyerek fejéből pattant ki az ötlet vagy a nagymama kijelentette, hogy ez van ő pedig nem kérdőjelezte meg.
2021. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
É többet nem bíznám rá.
2021. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

A lányom azt mondta hogy a nagyi azt mondta neki hogy most ez a divat és ez sokkal jobban áll mint a hosszú. Neki sem tetszik és ő is sír miatta.


Az anyósom annyit mondott hogy jó áll neki és legalább kevesebb gond van vele. Csakhogy nekünk eddig se volt sok gond vele.

2021. márc. 17. 16:46
 17/42 anonim ***** válasza:
66%

“Neki sem tetszik és ő is sír miatta.”

És erre az a te megoldásod, hogy bömbölsz meg drámázol, hogy jajj, kisfiúnak néz ki, ahelyett, hogy őszintén biztatnád, hogy ettől ő még ugyanolyan szép kislány, nem lett kevesebb és a haj egyébként is visszanő.

2021. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%

Férjed mit szólt hozzá?


Egyébként jogos a kiakadás, hiszen se Ti, se a gyerek nem szerette volna levágatni. Ezt meg kell vele beszélni, hogy ilyen többet nem fordulhat elő.


Kislányod előtt pedig ne nagyon mutasd, hogy Téged is megviselt a hajvágás, mert csak rosszabb lesz számára. Többet ennél nem igazán tudsz tenni.

2021. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom honna gondoljátok hogy a kislányom előtt vagy vele sírok.

Neki folyton az mondom hogy így is gyönyörű de magamban bem bírom visszafogni

2021. márc. 17. 17:05
 20/42 anonim ***** válasza:
74%
Én megleckéztetném az anyóst, az biztos. Ha alszik, fogj egy nagy ollót és vágj bele a hajába, ahogy csak bírsz, majd nevess egy nagyot, amikor meglátja az új frizuráját! :)
2021. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!