Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyósomra bíztam a lányomat...

Az anyósomra bíztam a lányomat és ezt tette. Mit kezdjek most vele?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 hónapja házasodtunk össze. Az anxódom már akkor sem volt túl szompatikus de ez a húzása mégjobban rátett egy lapáttal.


A lányomat rábíztam hogy vigyázzon rá amíg nekem be kellett mennem az irodába munka ügybe.


Amikor hazaérte azt vettem észre hogy az anyós belép az ajtón és mögötte jön a kislányom aki mutatja nekem az új frizuráját.


Abban a pillanatban majdnem összeestem. A lányom haját növesztettük és ápoltuk hogy szép legyen neki és imádta is. Erre az anyósom elvitte egy fodrászhoz és levágatta a haját.


Most szegény kislányom úgy néz ki mint egy kisfiú. Esténként miatta zokogok hogy ki fogják nevetni majd mindenhol vagy azt hiszik rá hogy fiú.


Mit kezdjek?



2021. márc. 17. 15:17
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nincs szívem ilyeneket megtenni.

Aztán még én lennék a hibás ezért is

2021. márc. 17. 17:28
 22/42 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon finoman fejezem ki magam, ha azt mondom, hogy ledugnám a torkán a levágott a hajtincseket. Mit képzel magáról a két szipirtyó? Ő és a fodrász. Egyrészt, illegális most ilyesfajta szolgáltatást nyújtani, nem is értem az ilyen felelőtlen hozzáállást. Bíztasd a kis tündért, hogy gyönyörű és a sok egészséges gyümölcstől, zöldségtől hamar megnő, valószínűleg így is lesz. Neked kitartást! Vagy egy milliószor mondd el neki, hogy amit tett, ennyire sunyin, az elfogadhatatlan. Ha már unja, akkor mondd csak igazán. Szörnyű ilyet olvasni.
2021. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Azóta nem engedjük a közelébe
2021. márc. 17. 17:47
 24/42 anonim ***** válasza:
18%

A gyerek nem hülye, megérzi, ha csak megjátszod magad.

Anyóssal intézd el négyszemközt, a drámázást meg hagyd abba. Nem fog senki meghalni, a haja pedig visszanő. Ovi, suli sincs szerencsére, hogy csúfolják.

2021. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
32%
A haja vissza fog nőni. Na meg ha a kislányt nem zavarja akkor, akkor lehet nem is kell a hosszú. A főbb kérdés, hogy ők hol voltak most fodrásznál? Mert tudtommal zárva tart mindenki.
2021. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
A fodrász sajnos egy magán fodrász vagy pontosan nem is tudom, de az anyósom is hozzá szokott menni mindig
2021. márc. 17. 20:00
 27/42 anonim ***** válasza:
56%

"A főbb kérdés, hogy ők hol voltak most fodrásznál? Mert tudtommal zárva tart mindenki."


Ööö rosszul tudod. Nyilván aki tudja, fű alatt megoldja. Az otthoni szalonok előnyben, az én fodrászom és kozmetikusom is dolgozik. Barátnőm egy felkapott szépségszalonba jár, ott írtak nekik, hogy az időpontot lehet törölni, vagy a kozmetikus, körmös, fodrász házhoz is megy, ha van rá igény.

2021. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
86%
Miért válaszolsz neki gizdán, amikor nyilvánvaló, hogy ez most nem engedélyezett? Ööö ő gondolja jól a dolgot. Otthoni szalonok előnyben? Szerinted oda egy szép napon nem fognak bekopogni ellenőrök? Pesten már nem egyszer buktak, mert ugye a hajszárító nem marad csendben.
2021. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
59%

#27

Hát csak gratulálni tudok, hogy még dicsekszel is egy illegális dolog művelésével. Pont az ilyenek miatt tart ott ez az egész ahol...

2021. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
12%
Ez a kerdes #vótmá anno.
2021. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!