Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyósomra bíztam a lányomat...

Az anyósomra bíztam a lányomat és ezt tette. Mit kezdjek most vele?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 hónapja házasodtunk össze. Az anxódom már akkor sem volt túl szompatikus de ez a húzása mégjobban rátett egy lapáttal.


A lányomat rábíztam hogy vigyázzon rá amíg nekem be kellett mennem az irodába munka ügybe.


Amikor hazaérte azt vettem észre hogy az anyós belép az ajtón és mögötte jön a kislányom aki mutatja nekem az új frizuráját.


Abban a pillanatban majdnem összeestem. A lányom haját növesztettük és ápoltuk hogy szép legyen neki és imádta is. Erre az anyósom elvitte egy fodrászhoz és levágatta a haját.


Most szegény kislányom úgy néz ki mint egy kisfiú. Esténként miatta zokogok hogy ki fogják nevetni majd mindenhol vagy azt hiszik rá hogy fiú.


Mit kezdjek?



2021. márc. 17. 15:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
59%
Ööö akkor nagyon nincsenek képben a szolgáltatóid, mert az otthoni sincs engedélyezve a jogszabályok által.
2021. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
36%
Ha fiúnak nézik, akkor az arcszerkezete nem szerencsés. Te meg beleneveled, hogy ilyen hajdobáló hülyepitsa legyen, aki 3 centi haj miatt is eret akar vágni. Már most kezdi.
2021. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ezek szerint nagyon utána jártál a történteknek mivel biztos tudod hogy eddig milyen volt a haja és most milyen lett.

3cm vágása pont nem izgatott volna de amikor a kislányod szép, egészséges haja lassan elérte volna a popsiját (amit ő már nagyon várt és szeretett volna) de e helyett az anyósod elviszi őt és úgy jönnek haza hogy a haja nagyjából akkora mint az apjáé. Elmondom neked hogy milyen is lett neki jó?

Oldalt és hátul fel van gépelve neki és felül pedig a szeméig ér a haja nagyjából.


Nagyon sajnálom a lányodat (ha van) hogyha neked ennyi CSAK 3cm haj

2021. márc. 18. 11:41
 34/42 anonim ***** válasza:
79%
32-es! Pont az ilyenek miatt lesznek a kinézetükre érzékeny, komplexusos gyerekek, majd fiatalfelnőttek, fiatal hölgyek. Biztos, hogy nem lett volna hülye hajdobálós pitsa, csak te viselkedsz úgy velük. Ez a te szegénységi bizonyítványod. Jusson eszedbe, hogy egy kislányról beszélsz. Nem ő kezdi, hanem te...
2021. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként lehet hülye kérdés, de végül mi lett a lányod hajával? Nem mondott erről semmit se az anyós se a lányod?


Írtad, hogy hosszú egészséges haja volt, így furcsálnám ha csak úgy levágtak volna ennyit és ment volna a kukába...

2021. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Foggalmam sincs hogy mi lett vele sajnos.


Az is lehet hogy a fodrász, ha lehet annak nevezni, eldobta simán vagy az is lehet hogy majd szépen eladja. Sajnso nem tudom

2021. márc. 18. 14:51
 37/42 anonim ***** válasza:
66%

Nyírd le nagyi haját ha alszik, én a közepébe belenyírnék egy csíkot. Szőrtelenítőkrém is jó sampon, balzsam tubusban.

Vagy a fogkeféjével kitakaríranám a budit.

2021. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
18%
Ahogy 30. írta, volt már ilyen kérdés, sőt a kérdező stílusa is nagyon ismerős számos más hajas történetből. Egy unatkozó hajfétises pasinak egy újabb kitalált meséje, semmi másról nincs itt szó.
2021. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
66%
Szegény kislányt jól megkopasztotta a fodrász.
2021. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy az anyja, semmi joga levágni a haját. Párod melletted áll? Ráadásul gondolom nem is vérszerinti mama a kicsinek.
2021. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!