Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyárra rövid haj vagy szenvedés?

Nyárra rövid haj vagy szenvedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, főleg lányok véleménye érdekel. Ti nyárra szoktatok rövidebb hajat vágatni? Elkezdtem növeszteni, tetszik is de így meggyulladok ebben a melegben 😟. Már ott tartok legépeltetem az egészet. Jó nem, max megint valami rövidebb. De tényleg, ti hogy bírjátok a meleget? Jelenleg a kulcscsontom alá ér a hajam, előzőleg mindig kb az államot volt vágva.

26/L



2022. jún. 21. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Össze kell fogni és fel a fej tetejére (csatt, gumi, konty, stb.). Vannak egész csinos megoldások is, érdekes módon kontyból is vannak könnyel elkészíthető és jól kinéző megoldások.
2022. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Összefogom copfba vagy kontyba, néha összefonom. Ha ez is kevés, bevizezem.
2022. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Sosem éreztem, hogy meleg lenne alatta, sőt. Most épp rövid, de csak amiatt, mert építkezünk és nem érek most rá arra, hogy ápolgassam meg a maltert vakargassam belőle.


Én mondjuk soha nem fogom össze a pikkelysömör miatt és világ életemben hosszú hajjal éltem. Mindig csak és kizárólag kiengedve. Melegem se volt tőle soha.

2022. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú (kb. derékig érő) hajam van, soha nem vágattam le nyáron. Valamikor meleg igen, de nem annyira zavar, nem szenvedek tőle. Max. felfogom egy copfba vagy kontyba.
2022. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Eszembe sem jutna emiatt levágatni, örülök, hogy végre megnőtt. Amikor zavar, vagy úgy érzem, befüllednék alatta, akkor összefogom.
2022. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy vágatom le nyárra, eszembe se jutna. Ha nagyon zavar vagy melegem van akkor összefogom és kész.
2022. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Konty/ hurok copf a fejem tetején azt ennyi ! Eszembe nem jutna levagatni azért mert meleg van
2022. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

A lehető legrosszabb ötlet szerintwm. A rövid hajban gyulladoj meg. Nekem sűrű sötét hajam van, pixie cut alatt felforrok, ahogy a retdgek lapulnak a fejemre. Áll körüli vagy fölé érő haj ugyanez, nem tudod elcsatolni, összekötni. Tehát arcodat, nyakadat melegíti.

Ilywnkor belövöm a vállhosszt, amit magas lófarokba tudok fogni. Hétköznap úgy járok, otthon egyszerű csavart konty, fejre fonás, eseményekre félkonty. Sokkal kevésbé vastag így a fejemen a hajréteg mint egy rövid hajjal

2022. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Én is a nyár miatt vágatom le minden évbe drasztikusabban. Nekem sokkal jobb így. Tavaszra pedig mindig megnő
2022. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Eszembe se jutna ezért levágatni. Vagy befonom vagy pillangócsattot használok, és úgy egyáltalán nem zavar.
2022. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!