Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyárra rövid haj vagy szenvedés?

Nyárra rövid haj vagy szenvedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, főleg lányok véleménye érdekel. Ti nyárra szoktatok rövidebb hajat vágatni? Elkezdtem növeszteni, tetszik is de így meggyulladok ebben a melegben 😟. Már ott tartok legépeltetem az egészet. Jó nem, max megint valami rövidebb. De tényleg, ti hogy bírjátok a meleget? Jelenleg a kulcscsontom alá ér a hajam, előzőleg mindig kb az államot volt vágva.

26/L



2022. jún. 21. 10:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Mintha haj nélkül nem szenvednék, jah, szép mese...


2 évig volt áll fölé érő hajam, 4 évig vállig érő, mostanában a fenekemig ér...

Ezt legalább fel tudom kötni normálisan kontyba és nem kell teletűznöm hullámcsattal ahhoz, hogy ne szabaduljon el egy-egy tincs és tapadjon bele az izzadságomba.


De tegyük fel, letolom kopaszra. Amellett, hogy ocsmány leszek:

-rendszeresen edzek, így továbbra is probléma lesz, hogy patakokban folyik le a fejemen a víz, csak még a haj sem fogja meg

-a szemüvegviselésemen nem segít, továbbra is alá fogok izzadni

-a fényvédővel ugyanúgy vacakolok, mert a nyár nem csak a meleg miatt rohadt irritáló, hanem a tűző nap miatt is, amitől lakáson belül is kennem kell magam, mert fényes a lakás

-és sorolni tudnám, hány másik problémám marad meg, haj ide vagy oda.


Nekem nem ér ennyit.

2022. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem vágatom rövidre, mert azzal sokkal több gond van, minden nap be kellene állítani, hogy kinézzen valahogy, márpedig arra nem vagyok hajlandó. A hosszút elég feltűzni, és máris kész a frizura. Igaz, én télen is csipesszel felfogom vagy kontyba tűzöm, ha megyek valahova, különben belegabalyodik a táskám és a bevásárlószatyraim rengeteg pántjába.
2022. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem mindenkinek más a kényelmes és a praktikus.

Nekem például a rövid az sokkal kényelmesebb és jobban is áll.

Nekem ez a haj vált be nagyon

[link]


De ha rövidebbet is bevállalsz akkor ez egy nagyon jó nyári megoldás lehet

[link]



+

Nem tudom hogy kik írták hogy a rövid hajjal több a gond mint a hosszúval de nekik szerintem még nem volt igazán jó rövid hajuk, vagy csak olyan a haj szerkezetük, hogy az nem jó a rövidhez(pl. nagyon göndör, "szanaszét áll")


Ja és hogy nem szép nőies a rövid haj.

Hát erre semmit sem írnék inkább a képek beszéljenek helyettem


Rövid haj

[link]


Hosszú haj

[link]


(kicsit eltúloztam de remélem segített a véleményem)

2022. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 jpeter1 ***** válasza:
69%
A páromnak kibotva bokàig érő nagyon dús haja van. Nyáron egyszerűen felkontyolja,vagy kétfonatos copfokban hordja.
2022. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szenvedek a melegben. Pénteken lett lenyirva jó rövidre.
2022. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rövid bubira szoktam nyiratni, nem kell belőni, praktikus, szexi.
2022. szept. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Le szoktam tolni nullással nyárra. Idén kipróbáltam a simára borotvált fejet is. Aztán most éppen nő a hajam, miután vége lett a nyárnak, jövőre majd ismét lekerül az egész, imádom azt az érzést :) 28N
2022. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én minden évszakban kopaszra szoktam borotválni a fejemet. Nincs ennél praktikusabb és érzékibb viselet egy lány számára. :)
2023. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!