Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vasalja mostanában...

Miért vasalja mostanában mindenki a haját?

Figyelt kérdés
Te vasalod? Eredetileg milyen a hajad?
2009. ápr. 25. 20:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem természetes göndör a hajam de elől vasalaom a fufrum mert igy szeretem. meg néha kivasaljuk az egészet de alapvetően hátul göndören szeretem.
2009. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak elöl az oldalfufrumat vasalom, mert lépcsősre van vágva a hajam és elöl egészen rövid, és mivel kicsit hullámosodik, hajmosás-szárítás után merőlegesen áll a fejemre, ami nagyon vicces.:K Persze hajszárítás közben száríthatnám ott is befele vagy egyenesre, de az macera, meg nem is nagyon tudom jól megcsinálni, hajvasalóval meg fél perc.
2009. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Én soha nem vasalom hajam, de viszont az enyem nagyon egyenes és nincs szükségem rá. Sokan azt hiszik, hogy vasalom, pedig tényleg ilyen egyenes. Amúgy meg azt szeretném, ha hullámos hajam lenne.
2009. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
itt sír mindenki akinek egyenes és kevés haja van, a dús göndör hajért, de ha megtudnátok hogy azzal mennyi kín van...
2009. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eredetileg hullámos a hajam, de nem olyan szépen hullámosodik hanem összevisszaáll csúnyaa. itt kifelé ott befelé stb... szóval én már 3 éve szinte mindennap vasalom, nembírnám ki hajvasaló nélkül, és szerintem a barátaim megsem ismernének olyan "hullámos" hajjal .:)

én csak azokat nembírom akiknek alapból egyenes és még pluszba rávasalnak .. és utánna még azt kamuzzák hogy nekik göndör a hajuk :S :)

2009. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
68%
nemtudom...mert ez a divat...de vannak olyanok is, akiknek egyenes a hajuk, és vasalják...na azokat naggyon nem értem!!!
2009. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose vasaltam, de fogom, mert nagyon dús és göndör hajam van és világ életembe gyűlöltem és néha legszivesebben inkább kopasz lennék!!
2009. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
68%

Mert tul draga lenne egy uthengert lerendelni...:)))

Ugy hivjak ,hogy divat es az sajnos mindig valtozik, reggel egy van , este mar mas:)))

2009. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
vasalom.... de nekem természetes göndör a hajam... csak utálom.
2010. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
59%
azok, akiknek nem kellene (bár szerintem senkinek sem kellene, mert nincs olyan haj, hogy muszáj legyen) csak egy idióta divat miatt csinálják. Egyébként sokkal randább, ha kivasalják, mintha hagynák úgy ahogy volt.
2010. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!