Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vasalja mostanában...

Miért vasalja mostanában mindenki a haját?

Figyelt kérdés
Te vasalod? Eredetileg milyen a hajad?
2009. ápr. 25. 20:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés. Én megértem ha valakinek nagyon hullámos és azért vasalja, de a legtöbben csak divatból teszik, semmi szükségük nem lenne rá hogy az amúgy is egyenes hajukat még egyenesebbre vasalják és tönkretegyék ezzel. Főleg hogy van már olyan hajspray amivel ugyanazt a hatást el lehet érni mint vasalóval, csak nem cseszi szét az ember haját.
2009. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én vasalom. Már azelőtt is vasaltam, hogy divatba jött volna. Én személy szerint azért vasalom, mert nekem eredetileg hullámos a hajam. Nem is azzal van a baj, hogy hullámos, mert szeretném, ha szép lenne. De ez nem szép, mert felül lelapul, alul meg teljesen szétáll. Ezért megszárítom, hogy felül ne lapuljon le és kivasalom. Így annyira nem gáz, mint eredetileg lenne.
2009. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én vasalom, eredetileg alul hullámosodó hajam van. Azéert vasalom, mert sokkal egészségesebbnek, fényesebbnek, ez által igényesebben néz ki. Szép, rendezett lesz töle.
2009. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Valaki azt írta, hogy azért, mert egy kitalálta és a csorda megy utána. Óriási hülyeséget írtál!!!

Arra nem gondolsz, hogy sokaknak, (pl.: nekem is) a hajam az hullámos, de nem az a szép hullám, hanem itt ott hullám van benne, és valami iszonyatosan dús. Igazi nagy dús szénakazal. Én ezért vasalom.

2009. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. egy éve vasalom. Akkor váltotta fodrászt, aki kihúzta, és amikor tükörbe néztem hát mintha nem is én lettem volna, gyönyörű szépen megcsinálta. Egész más a haj esése kivasalva, nem tudnám pontosan megmagyarázni miért, pedig eredetileg is egyenes. Azóta én is vettem egy professzionális vasalót, csak ez tényleg olyan mint a kábítószer nem lehet leállni róla.
2009. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem vasalom a hajam,de nem is olyan nagy baj mert egyenes,vékony szálú,kevés hajam van. Nah sztem ez elég is volt! Inkább lenne hullámos,dús hajam mint ilyen :'(. Mások meg még írígyelnek is érte. Azt hogy miért vasalják nem tudom,sok olyan lány van akinek egyenes a hajam még is vasalja. Hát ők tudják :)
2009. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is vasalom. Eredetileg olyan sem egyenes, sem hullámos, olyan..."pacnis" a vége meg bolyhos. Ha kivasalom szép, egyenes és valahogy hosszabbnak is tűnik...:) De göndöríteni is szoktam ha épp ahhoz van kedvem.
2009. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
igen vasalom ,eredeti barna,,nem göndör csak egy kcisit hullámos hajmosás után és oylan bénán áll,mneg néha a hajgumi összeszoritja és amikor kiengedem akkor oylan anyg hullám van benne,ami nem áll jól,nem divatból csinálom leszarom hoyg körülöttem midneki vasalja a haját,,régen is vasaltam ma is most vettem egy kerámia laposat ,,nekem elég a sima változat 6-7000-et vettem ,mert nem oylan göndör a hajam.oylan jó komfortérzetet kelt
2009. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
83%
nekem olyan...se ilyen, se olyan...de úgy hallottam hogy most a göndör-hullámos haj lesz a divat...
2009. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%
ki az a mindenki?en pl nem,derekig ero gondor barna hajam van es nem vasalom senem vasaltam sot meg nemis festem!parokanak megfelelo:))
2009. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!