Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanásaimmal...

Mit kezdjek a pattanásaimmal és miteszereimmel? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés
[link] ez csak a homlokom..Gyűlölöm a bőröm!Az osztályban én vagyok a legpattanásosabb!A többieknek babapopsi arcuk van...Hiába a kenceficék,a kozmetikus,az otthoni módszerek...Semmi hatás.Nagyon sokan csúfolnak emiatt.És ez nagyon bánt!A bőröm zsíros.(A képen bekentem testápolóval)Aki választ ír az legyen szives ne csúfoljon a bőrom miatt...Már3 éve ilyen..Ti mit ajánlotok?

2013. júl. 28. 00:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Edina te vagy az????
2013. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

4-es nincs igazad!


nekem az államon és az orromnál kis fekete mitaszerek vannak. ha valamelyik nagyobb lesz anyukám kicsit megszúrja tűvel , kinyomja nekem majd alkohollal és másnapra szép lesz. Én amúgy arctisztítót használok és a homlokom legtetejére államra és az orrom köré egy ilyen leszárító kencét használok ami néhány nap rosszabb esetben pár hét alatt eltünteti.


De ezt akkor minden nap használni kell. Este lefekvés előtt használatos leginkább m

illetve amikor otthon vagy és nem mész sehová mert ez fehér.


Itt vannak a termékek ha érdekel:


Arctisztító: Hydra végétal tonik.



Leszárító: [link]

Ez nagyon hamar megszárad utána kenheted rá a leszárító cuccot.


Leszárító: VerMix Szárító keverék.


[link]


[link]


Személyes tapasztalat:


Nem is olyan régen , mostanában a melegtől végig a homlokom tetején a hajtöveimnél a melegtől ilyen kis piros pattanások - mitaszerek lettek. Én ezeket használtam néhány napig esténként , fürdés és fogmosás után és nekem néhány nap alatt eltüntette majdnem az összeset. :) Sok sikert!

2013. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam nem leszárító ez első link hanem tonik. Sorry :)
2013. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
amikor zuhanyzol/fürdesz, a zuhanyrózsából kijövő vízzel masszírozd, nekem egyik napról a másikra eltűnt
2013. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!