Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek festik a hajukat tizen/h...

Minek festik a hajukat tizen/huszonévesek? Férfiként sosem kéne olyan nő, aki festi a haját.

Figyelt kérdés
Ez nagyon érdekel, ennyire miért csúfítják el magukat a nők? Miért nem tudnak természetesek maradni?
2015. máj. 3. 01:55
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem festik. Úgy kell kinézniük, ahogy az aktuális szerződésük előírja, vagy ahogy a megrendelő kéri. Sokszor ez csak egy adott fotózás erejéig tart, de előfordul, hogy tartósabb.

Szerintem te nagyon el vagy tévedve. Szépségszalonban dolgozok, a vendégek 90%-a festi a haját, és meg nem mondanád róluk, annyira természetes a végeredmény. Nincs természetellenes csillogás, műanyag szín, amit a bolti dobozos festékek adnak.

2015. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy festik, az még nem jelenti azt, hogy festve van."

elolvastad te, mit írtál? : DDDD te sajnos tényleg idióta vagy. ha festik, akkor festve van. magyar szövegértésből megbuktál vagy mi?

a modelleknek festik a haját, azaz festve van. ha hajszínt váltanak, amit nyilván festéssel érnek el, még cikket is írnak róla... buta vagy mint a sejhajom.

2015. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
A divatban dolgozom, szóval képben vagyok az ilyen dolgokkal, akik bookingolják a modelleket az ügynökségtől, azok a referencia anyag képei, de leginkább a stúdióban lőtt natúr képek alapján bookingolnak. Szóval ha ott egy modell úgy kerül be, hogy természetes a lány, de a haja pl. festett, akkor nagyjából azt a képet is akarják róla látni, abból formázni, így az alapjellem nem igazán szabad, hogy megváltoztatásra kerüljön. Az hogy pedig egy fotózás erejéig őszülő férfit csinálnak a nőből, az természetes. Következő nap már újra az eredeti hajszínével nőként fog utcára lépni.
2015. máj. 6. 22:26
 54/59 A kérdező kommentje:
És ha egy festett hajú modell a 0. perctől így indítja karrierjét, az rendben van, a természetessége miatt csaptak le rá valahol az utcán, valószínű. Szóval a természetesség összhang és belső kérdése, ha egy természetes jellem sminkeli magát, attól még természetes marad. Az értékrend számít.
2015. máj. 6. 22:30
 55/59 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány :D
2015. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Úr Isten mekkora idióta ez a kérdező! Ha egy modell festi magát akkor az természetes. Ha egy átlagos nő, akkor az természet ellenes. Menj a tudod hogy hova. Kétszínű dög kutya. Még a szavakat is kár pocsékolni erre a tetűre!
2015. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
91%
Hát remélem én is, hogy nem szaporodsz! XD Szerintem fesse mindenki, aki akarja, még pasik is, utálom az ilyen középkori mentalitást. Valamint azt is, aki belesüpped az unalmas emberek mocsarába.
2015. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
Utolsó: éppen akkor leszel unalmas, ha fested a hajad.;) A hozzád hasonló 5 forintos ribik miatt kevés ma normális nő. A nők szégyene vagy.
2015. aug. 9. 12:55
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Benézted, mert pasi vagyok, csak visual kei stílusú. :)
2015. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!