Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek festik a hajukat tizen/h...

Minek festik a hajukat tizen/huszonévesek? Férfiként sosem kéne olyan nő, aki festi a haját.

Figyelt kérdés
Ez nagyon érdekel, ennyire miért csúfítják el magukat a nők? Miért nem tudnak természetesek maradni?
2015. máj. 3. 01:55
1 2 3 4 5 6
 11/59 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Mondd, kérdező, szoktál te borotválkozni?

Miért nem tudsz természetes maradni?

Az biztosan sokkal szebb lenne!

2015. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
én nem festem és nem is tervezem addig, amíg őszülni nem kezdek. ha valakinek alapból csúnya, seszínű, szürke haja van, akkor megértem, hogy befesti valami természetesebb árnyalatra, de ezektől a butikos piros meg csibesárga ("szőke") hajaktól én is rosszul vagyok, mert ízléstelenek. de mondjuk ha valakinek összhangban van a tónusaival a szín és nem természetellenes, azzal mi a baj?
2015. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
48%

AZÉRT MERT NŐK VAGYUNK. És szükségünk van időnként az újításra! Én évente kb csak háromszor festem. Festettem már vörösre is, és kiemelte a szép zöld szememet. De már nem akarok vöröset, épp ma akarom élénk sötét lilára festeni. És mert meg érdemeljük. :D

Tulképp. a nőknek csak ennyi örömük van az életben, h festhetik magukat. Nem szabad ítélkezni.

Egy friss hajfestés egy új frizurával, az nekünk egy élmény, önbizalmat ad, és jelképezhet egy új fejezetet is akár az életünkben.

2015. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

"Tulképp. a nőknek csak ennyi örömük van az életben, h festhetik magukat."


Ha NEKED CSAK ennyi az öröm az életedben, akkor igencsak sajnálatraméltó valaki vagy.

2015. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
95%
Van akinek jól áll, akkor mi baj van vele?
2015. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
95%
Hú, remélem, hogy neked nem lesz feleséged, sőt, nőd se... :D
2015. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Aki festi a haját, az kuka alapból. A természetesre izgulok. Teljesen észrevenni, hogy festett, annyira lesüt róla, én eddig mindig észrevettem. Ha valaki meg tud maradni természetes, akkor ér valamit. Ha nem, akkor nem.
2015. máj. 3. 10:58
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Nekem természetes a hajam, gesztenyebarna, vöröses beütése van. Mindenki kérdezi, hogy mivel festem. Semmivel. Legalább így tudd megállapítani, hogy mi a természetes és mi a festett 😂 🙏
2015. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
94%
Az a szerencse, hogy az ilyenek, mint a kérdezö, kiszelektálódnka, mert nem tudnak nö nélkül szaporodni!
2015. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
A gesztenyebarna vöröses beütéssel szép lehet, mondjuk én a sötétbarnát szeretem, de legalább természetes. Lehet rajta látni, hogy természetes, a festék képez rajta egy fénylő-mű réteget, amiről azonnal lejön, hogy festett.
2015. máj. 3. 11:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!