Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek festik a hajukat tizen/h...

Minek festik a hajukat tizen/huszonévesek? Férfiként sosem kéne olyan nő, aki festi a haját.

Figyelt kérdés
Ez nagyon érdekel, ennyire miért csúfítják el magukat a nők? Miért nem tudnak természetesek maradni?
2015. máj. 3. 01:55
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
92%

hát haver, neked se lesz nőd egyhamar...

nem minden festett hagy természetellenes, csak az, ami rosszul van festve. a csibesárga meg a ribivörös festett haj nekem sem jön be. de a szép természetes színek is, meg az extrém, igényes színes hajak igen.

nekem pont ilyen seszínű szürke hajam van. most épp szőkésbarna vagyok, és aki nem tudta, hogy festem, az nem is gondolta, hogy festve van a hajam, mert természetesnek néz ki. illik a bőrtónusomhoz, a szememhez.

de évekig voltam rézvörös, és ugye ez a hajszín sok férfinek nagyon bejön. sokszor kérdezték, hogy nekem ez az eredeti hajszínem-e, mert nem néz ki festettnek... szóval erről ennyit.

nagyon gáz lehetsz emberileg, ha ilyen alapján ítélsz meg egy nőt. és ráadásul nem is biztos, hogy minden festett hajat észreveszel. ha megtetszik egy csaj, és évek múlva kiderül, hogy festve van a haja, kidobod, hiába szép a lány és a haja is?

tudod, vannak ennél fontosabb értékek is egy emberben, mint hogy festve van-e a haja. de van egy jó hírem: aki ekkora nyomi, úgyis egyedül marad örökre.

2015. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

"ha valakinek alapból csúnya, seszínű, szürke haja van, akkor megértem, hogy befesti valami természetesebb árnyalatra"

Na nekem pont ilyen volt, plusz hozzá vastag, sötét szemöldök. Évek óta sötétbarnára festem, és ha kiderül, mindenki csak csodálkozik, mert nem lehet észrevenni.

Plusz nekem nagyon könnyen törő, szálló hajam volt, mióta festetem könnyebben kezelhető.

2015. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
21: Egy igazi nő nem fogja festeni a haját. A festést őszülés ellen találták ki. És igen, nekem alapvető tényező, hogy ne fesse.
2015. máj. 3. 14:00
 24/59 anonim ***** válasza:
95%

te hány éves vagy, 11? elég gyerekes a kijelentésed, milyen egy igazi nő. a nőiség belülről jön kishaver.

de akkor keresgesd a világ női lakosságának azt az 1%-át, aki nem festi a haját és nem is egy vén banya. sok sikert nyomikám!

2015. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
92%
véletlen nem így bújsz ki magad és mások előtt a kérdés alól, hogy miért nem vagy képes becsajozni? jó védekezés. hatalmas elvárások, semmi siker. egy igazi férfi nem köt ki ilyen idiótaságokat.
2015. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
95%
Igazad van. Egy nő legyen természetes. De akkor ne zavarjon az őszülés, ne zavarjon a hónaljszőr, a lábszőr, vagy az intimdzsungel se. Szerencsére az én páromat nem zavarja, hogy igényes vagyok. :D
2015. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
95%

Mert más hajszínnel érzik jobban magukat vagy unják a hajzínüket.

Még szerencse, hogy nem mindenki neked akar tetszeni. Gondolom, te sem vagy tökéletes...


mondom ezt olyan nőként, aki nem festi a haját.

2015. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim válasza:
15%

Lehet hogy én leszek azaz 1 szàzalek,de a kérdezônek teljesen igaza van...a természetesség,a belsô értékek,az örökös megfelelés még maguknak is fàrasztò,és nem vonzò..persze ha valaki ìgy érzi jol magàt ...szìve joga..de ha férfi volnék pont ìgy érezném...

Kérdezô szimpatikus vagy,szìvesen megismernélek...

Egy egyszerû,természetes nô

2015. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
91%
Szóval akit undorító hajszínnel áldott meg az ég, és rosszul érzi tőle magát, az így járt és egész életét élje le úgy, hogy ez frusztrálja? Gondolom a kedves utolsó egyszerű nő sosem használ sminket sem, kozmetikai szereket sem, hisz úgy nem természetes!
2015. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
91%

Azonnal lejön róla hogy festett? Ha le van nőve akkor biztosan, de külömben kicsi az esélye. Ez fordított eset ugyan, de tőlem többen is kérdezték hogy hol melíroztattam be a hajamat, miközben alapból ilyen. Gesztenyebarna, néhol jóval világosabb, majdhogynem szőke "csíkokkal". Sose festettem, de valószínűleg neked az jönne le.


Szerintem azzal sincs baj ha valaki mondjuk kékre festi, ha jól áll neki és megy a stílusához. pl [link] és [link] Ők Ha nekik így tetszik, miért ne? Ennyi erővel olyan se kelljen aki festi a körmét. Meg olyan se aki szőrteleníti a hónalját, lábát, akármijét. Ők sem maradnak természetesek, tudod, nem alapból csupaszak ám a nők.

2015. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!