Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon száraz a hajam, a tövétől a végéig. Korpás, töredezett, és hullik is.

Eredetileg göndör hajam van. Serdülőkorban járok, esetleg befolyásolhatja ez is?!

Már mindent próbáltam. Házi pakolásokat, almaecetet, Kallos tejproteines pakolását, gyógynövényes samponokat, balzsamokat, különféle olajokat, de semmi!

Félek, hogy soha többet nem lesz egészséges a hajam.:(

Segítsetek, kérlek!



2016. aug. 16. 18:06
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

Endokrinológiára nem adtak beutalót. Ennek ellenere felhívtuk a legkozelebbi korhazat ahol van endokrinologus de erre az evre mar nem tudnak idopontot adni. Kesz rohej!

Magan orvos meg...nagyon penzes dolog. Sajnos nem engedhetjuk meg magunknak.

2016. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Megértem és teljesen együttérzek :/ Szörnyű ami itt folyik. Én magánlaborba mentem el tavaly, mert éreztem, hogy valami nem stimmel nálam hormonálisan...Sajnos senki más nem gondolta így. Nehezen, de sikerült összespórolni... Végül nekem lett igazam :/
2016. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
Mibol gondoltad,hogy hormonalis problema lehet a hatterben? Voltak tunetei?
2016. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
8 éves koromban már szőrösebb volt a lábam, mint kellett volna. Később ez csak rosszabb lett... Szüleim sajnos sosem vittek orvoshoz, mondván alkati adottság biztos (sötét hajú és szemű vagyok). A ciklusom mindig rendszeres volt, nőgyógyászati ultrahangon sem találtak semmi kórosat. Csak a szőrök, meg a bőröm zsírosodása voltak a jelek (pattanásom sem volt sok). Ehhez képest mégis borzalmas hormonértékeim lettek. Már volt, hogy megkérdezték, hogyhogy nincs férfias hangom és híztam el. Nem tudom, azt hiszem a hajamon jön ki az egész. A fentieket leszámítva mindig nőies nő voltam.
2016. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
mármint, hogyhogy nem híztam el, remélem így érthetőbb :D
2016. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:

Nekem ott van szőr ahol nem kellene.

Has,comb, kar,fenék. :(

Nekem is eleg zsiros a borom.

2016. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nekem is van ezeken a helyeken, csak általában nem látszik, mert leszedem (gyanta, epilátor, borotva)... Sajnos igen, ez lehet hormonzavar miatt.
2016. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
Es te kaptal ra valamilyen gyogyszert?
2016. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Pont ez a bajom, hogy nem érdekli az orvosokat
2016. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Bocsánat, telefonról írok és megint korábban elküldtem...Szóval nem érdekli az orvosokat. Speciális betegségem van, erre kaptam szteroidot, amitől rosszul lettem (majdnem buktam egy tárgyamat miatta az egyetemen). Mivel nekem az "enyhe" típusa van ennek a betegségnek, a szteroid több kárt csinál mint hasznot, ez sajnos utólag tudtam meg
2016. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!