Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon száraz a hajam, a tövétől a végéig. Korpás, töredezett, és hullik is.

Eredetileg göndör hajam van. Serdülőkorban járok, esetleg befolyásolhatja ez is?!

Már mindent próbáltam. Házi pakolásokat, almaecetet, Kallos tejproteines pakolását, gyógynövényes samponokat, balzsamokat, különféle olajokat, de semmi!

Félek, hogy soha többet nem lesz egészséges a hajam.:(

Segítsetek, kérlek!



2016. aug. 16. 18:06
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

Miert akkor mi tortenik ha rendszertelen ciklus ellenere fog. gatlot adnak?


Koszi kerdezo. :) Remenykedunk!

Neked is sok sikert.

2016. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kérdést feltevőnek, én is minden jót kívánok :)

A másik kérdésre válaszolva: Ha rendszertelen a ciklusod, annak oka van és ki kell vizsgálni. vannak olyan betegségek (pl. PCOS) , amit ronthat is, ha fogamzásgátlót kezdesz rá szedni. Persze ezt döntse el az endokrinológus. Fogamzásgátló mellett amúgy nem lehet hormonvizsgálatokat végezni, mert értelemszerűen befolyásolja az eredményt, elfedheti a problémákat.

(Ezért én is remélem, hogy a dokinak jók lesznek a régebbi hormoneredményeim is :D)

2016. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Nyugodj meg. Ugyis bele fog kotni. :D

Neki nem lesz jo a regebbi eredmeny.

Mindig talalnak valamit amibe belekothetnek. :D

2016. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kétszer is nézték több hónap különbséggel, ugyanolyan rosszak lettek az eredmények. Elvileg addigra meglesz a genetikai vizsgálatom eredménye is, ami véglegesen alátámasztja a diagnózist. Szóval én emiatt nem fogom abbahagyni a gyógyszert, csak hogy még jobban hulljon a hajam.
2016. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Olvasni is rossz, ezt a sok megpróbáltatást, amin keresztül mentetek. Együttérzek, nálam is hormonproblémák lehetnek, de nekem az arcommal van gond 13 éves korom óta. Hiába akár milyen orvos gyógyszer vizsgálat, semmi nem használ. Kb. 20 éves koromig tiszta pattanás volt, de ezek a bazinagyok, majd most kicsik, de borítva az arcom és 28 vagyok, gondolhatjátok... Nem tudom mennyit költöttem magánorvosokra, vizsgálatokra, csodaszerekre, amik semmit nem értek érnek. Hormonvizsgálat eredménye is az lett, hogy semmi bajom -_-"
2016. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!