Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30-40 ezer valóban a minimum...

30-40 ezer valóban a minimum havonta szépségápolásra?

Figyelt kérdés

Sok olyan kommentet olvasni itt, hogy ez mindennek az alja, ennyibe kerül havonta mimimum, hogy az ember lánya ne legyen "szőrös és büdös" (ezt most szószerint idézve), és néhány alap drogériás cuccot megengedhessen magának. És ebben nincsenek szolgáltatások (fodrász, körmös, kondi, stb).


Fogalmam sincs, kinek hogy, de a legtöbb hajápolót, bőrápolót nem kell havonta venni.

Az arctisztító, sminklemosó, éjszakai ill nappali krém nekem 3-4 hónapig kitart, a tonik, szérum, éjszakai maszk akár egy évig is. Ezek közül - leszámítva a szérumot - minden 3000Ft alatt van.

Sampon, hajpakolás szintén 3 hónap, pedig hosszú hajam van, hajvégápolót pedig csak évente veszek.

Sminket meg félévente.


Szóval, ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor havi 5-6000Ft-ból ki lehet hozni a szépségápolást.

Legyen maximum 10 ezer, mert időközönként elcsábulok.


És akkor nem szorítkoztam kizárólag a legolcsóbb termékekre, hanem a középkategóriából válogattam.



A szépségápolásban vagyonokat el lehet költeni, ez tény.

Viszont nem feltétlenül kell 30-40 ezer az alap ápoltsághoz.


Most olyan esetekre gondolok, amikor valakinek nincs bőrproblémája és nem is allergiás, tehát az átlag fiatal felnőtt nő.


2019. febr. 28. 18:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, fürdés után szoktam mert ugye úgy kell használni, és hát birja 2 évig.
2019. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#20 Én is a kg, l árát szoktam figyelni, de alapból olyan boltokban vásárolok, ahol sokkal olcsóbb minden mint pl egy multiban vagy ilyen szépségápolási boltban. Csak nem írogatom le hogy mi meddig elég. Ha kifogy veszek újat.

Drága termékekre meg azért nem költök, mert tudom hogy a legtöbb esetben csak a márkanevet fizetem meg...

2019. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!