Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen (fürdőruhás) alakról mi...

Ilyen (fürdőruhás) alakról mi a véleményetek? (N)

Figyelt kérdés

Főként lányok véleménye érdekelne hogy ti hogyan látjátok. Szerintetek vékony vagyok? Vagy van még mit dolgozni egyes részeken? Őszintén várom a meglátásaitokat.


Csalódtam egy nagyot és nem tudom bennem van-e a hiba.


Horvátországban nyaralok jelenleg, ott készült a kép.


[link]



2021. júl. 17. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
38%

Yanet Garcia-t nezd meg. Hasonlo a genetikaja, viszont feszes mindenhol, es nincs felesleg a hasan, na az szexi nagyon. Nem "izmos", viszont latszik, hogy kimunkalta alaposan a testet.


Rajtad a puhasag nagyon prolisan hat, foleg ha brazil bugyiban mutogatod a segged.

2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is teljesen rendben vagy ennyi plusz még szexi is (:
2021. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:

Ismerem Yanet Garciat, de hát ő millió az egyből, olyan genetikája van. Nem mérném magamat hozzá.


Mi a baj a brazil fazonú bugyival?

2021. júl. 17. 16:09
 24/77 anonim ***** válasza:
54%

Neked is olyan genetikad van, csak a munkahoz, amit neked kellene belefektetned, tul lusta vagy.


A brazil fazonu meg tanga akkor a leggazabb, amikor nem kifogastalan a popsi.

2021. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon kevesen hordhatnák strandon...
2021. júl. 17. 16:20
 26/77 anonim ***** válasza:
30%

Hát kövér vagy. Vékonynak még legvadabb álmaimban sem mondanám. Őszintén szólva, én sírva fakadnék ilyen testtel. Én sokat sportolok így izmos vagyok, nekem az a szép, az ilyen zsírpárnás, lötyögős test nem tetszik. (Mielőtt elkezdtem sportolni hasonlóan néztem ki, így nálam ez az alak csak a rossz emlékeket hozza elő.)

29/N

2021. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy a zsírpárnát mire érted? :)
2021. júl. 17. 17:22
 28/77 anonim ***** válasza:
60%
Hát például a hasadon van egy jól látható, kidülledő zsírpárna. Meg úgy az egész testedet az borítja, mert egy izmod halvány tónusa sem látszik, mivel zsír borítja be őket.
2021. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
54%
Férfi szemmel nézve egészen jó, az én ízlésemnek. Nyilván lehetne jobb is, de számomra a jó kategória. Elmennék veled strandolni akár.
2021. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként kedves kérdező neked miért fontos, hogy mások (teljesen ismeretlen emberek) hogy vélekednek a testedről?

Ebből azt gondolom nem vagy biztos magadban.

Persze lehet csak kíváncsi vagy mások hogyan látnak, ​de a magad véleménye legyen a legfontosabb.

Ha te így jól érzed magad és tetszel magadnak a tükörben, akkor mások miatt nem kell elkezdened edzeni.

Inkább magadnak akarj megfelelni,ne hallgass senkire.

20as válaszoló voltam:)

2021. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!