Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen (fürdőruhás) alakról mi...

Ilyen (fürdőruhás) alakról mi a véleményetek? (N)

Figyelt kérdés

Főként lányok véleménye érdekelne hogy ti hogyan látjátok. Szerintetek vékony vagyok? Vagy van még mit dolgozni egyes részeken? Őszintén várom a meglátásaitokat.


Csalódtam egy nagyot és nem tudom bennem van-e a hiba.


Horvátországban nyaralok jelenleg, ott készült a kép.


[link]



2021. júl. 17. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:
Egyfajta visszajelzés, nem azt mondom hogy fontos, de szerettem volna tudni.
2021. júl. 17. 18:17
 32/77 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon vicces a GYIK. Észrevettem hogy itt mindenki szerint meg egy 170 magas lánynak is 47 kgs-nek kéne lennie.

Elmondom mi történik : féltékenyek rád. Ez egyáltalán kövér, aki szerint ez az, az beteg. Nagyon szép alakod van, és ezt te is tudod, de az emberek nem szívesen dicsérnek olyat aki kifejezetten erre játszik. Legyél elégedett magaddal, nincs semmi baj veled.

2021. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
80%
#32, nyilván aki 120 kiló, az irigy. De vannak, akiknek a vékony, sportos alkat jobban tetszik. Szerintem nincs ezzel semmi baj, a kérdező véleményt kért, leírtuk. A többség amúgy is pozitívan nyilatkozott. Vagy jobb lenne, ha mindenkinek pont ugyanolyan lenne az ízlése?
2021. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
67%

Így van, ennek a lánynak totál homokóra alakja van, kicsit teltebb, de ez nem baj, sőt. Szerintem nagyon is szép, nőies alakja van.

Ha majd ilyesmi alakja lesz a feleségemnek, én totál meg leszek vele elégedve. Aki meg azt mondja hogy így nem jó, nem szép, szerintem ő sem panaszkodna a valóságban.

Hogy nekik is igazat adjak, ki lehet próbálni, hogy egy kis sporttal, fogyással hogy változnak az arányok, de így is már bőven oké a dolog. 😌

2021. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mielőtt mindenki àtlépné a részleteket: Kérdezőnk azt kérdezte, hogy vékony-e. Nem vékony, nincs mit félrebeszélni.
2021. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
65%

Egy szó jut eszembe: fókazsír. Tudod, ami hullámzik és rezeg, ahogy mozog az állat. Olyan az alkatod.

Azt nem értem, miért írod, hogy van e "még" mit dolgozni egyes részeken, mert ordít rólad, hogy soha nem sportoltál.

Am kár érted, mert az alapanyag jó, csak az a fókazsír és az izom teljes hiánya elrontja.

2021. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon jó alapanyag lennél, király testet ki lehetne hozni belőle.

A tónus nagyon hiányzik!

2021. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 exronin ***** válasza:
91%

Miért kérdezed, hogy vékony vagy e, mikor te tudod a legjobban, hogy nem.

Miért kérdezed, hogy van e még mit dolgozni egyes rèszeken, miközben bevallhatnád, hogy sosem dolgoztál semmin.

2021. júl. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
77%

Undorító az a bugyi.. mintha egy sima bugyi lenne erőszakkal belegyűrve a s..gedbe. Plusz agyig felhúzva elől..roppant előnytelen.

Összességében csinos vagy,de nekem.is az a benyomásom,hogy még 2 kg és a túlsúly kategóriába esel.

De úgy látom,neked nem tetszik a negatív vélemény,ez esetben kéretik a kérdéshez odaírni,hogy csak pozitív vélemyényt kérek.

2021. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
83%

33

Ebben az országban aki negatívat ír,az MINDIG irigy,tanuld meg. :D

2021. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!