Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mell piercing, segítség kezdő...

Mell piercing, segítség kezdő vagyok?!:D

Figyelt kérdés

Lassan egy hetes a mell piercigem, elkezdett sebesedni körülötte, napi többször tisztítom antibakteriális zöld szappannal, octenisepttel és két naponta tengeri sós vízzel. Tegnap még kicsit véres volt, ma már kicsit mintha váladékozna, legalábbis valami cucc ragad a piercing szárra a takarítás mellett is (nem nagyon, de látható).

Kicsit parázok, hogy begyullad, vagy valami. Más piercingem volt már, átlagban nagyon gyorsan gyógyulnak, ez mégis új azért. Mellesleg rohadtul viszket két napja😂😂

Konkrét kérdésem az lenne, hogy ez a sötét sebes cucc normális-e a két külső résznél és mennyire aggódjak a kilökődés miatt?



#piercing #intim piercing #Frisspiercing
2021. dec. 10. 00:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon fájt? :D én holnap kapom őket :D
2022. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fajni nem fog
2022. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem szörnyű volt😬
2022. febr. 2. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!