Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kopaszok, hogy dolgoztátok...

Kopaszok, hogy dolgoztátok fel a hajatok elvesztését?

Figyelt kérdés
Depressziósak lettetek, gondoltatok öngyilkosságra? Én biztosan megölném magam, ha kopaszodnék.

2022. ápr. 27. 14:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
91%

Én is borotválom, picsavízválasztó úgy vettem észre 😀

A felszines nők elkerülnek de a talpraesettebb, idézőjelben tökösebb nőknek nagyon tetszik.

2022. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
En kilennek 😀 Eddig megusztam, remelem igymarad. 31f
2022. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem 25 éves koromban kezdett elöl, felül hullani, először persze sokkolt a látvány, de mivel nem tudtam ellene semmit tenni így belenyugodtam.

Kis idővel már kezdtem viccesen kinézni, ekkor viszont már elborult a fejem és leborotváltam bőrre az egészet.

Ma 44 évesen már annyira nem hiányzik, hogy azt várom, az a maradék is mikor fog kihalni.

Egy gonddal kevesebb, nincs fodrász, sampon költség.

A szakállamat viszont szeretem variálni, hosszabb körszakállam van, oldalt borostával.

2022. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Eleinte zavart, de nagyon hamar megszerettem!

Amúgyis mindig piszkáltak a suliban, hogy pumukli meg nagyfejű az átlagosnál sűrűbb hajam miatt...

Vékony voltam, de aránytalanul nagy volt a fejem...

Azóta kigyúrtam magam és sokan mondják, hogy jobban nézek ki és jól áll a kigyúrt testemhez a kopaszság!

Ma már egyáltalán nem ciki, ha egy férfi kopasz!

The Rock, Von Diesel, Bruce Willis, John Travolta! Őket mindenyájukat imádják a nők kopaszon is!

Nem a hajad fog meghatározni az életedben, hanem a kisugárzásod!

De a legjobb megoldás, ha kigyúrod magad, mint én! Az izmos testhez amúgyis nagyon passzol a kopasz fej!😉

2022. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
60%
Sosem volt szégyen kopasznak lenni. Ezt csak az ilyen díszb*z*k, mint a kérdező gondolja problémának. Öngyilkosnak lenni azért, mert kopaszodsz, édes jóisten :D
2022. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajhullásra a legjobb gyógyszer a hajnyírógép. Fel kell ismerni, hogy egy idő után a tüske előnyösebb, mint a hosszabb, de ritkuló haj. Annál is inkább, mert a mi társadalmi-kulturális közegünkben kb. senkit nem érdekel, ha egy férfi kopaszodik vagy van haja vagy nincs. A hulló haj tulajdonosa az egyetlen, aki erre esetleg rágörcsöl.
2022. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!