Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Jajj! Meglátsz fehernemube!"...

"Jajj! Meglátsz fehernemube!" kiabalja,de ugyanakkor meg ott feszit bikinibe a strandon. Mi a kulonbseg? Ugyanannyit (vagy még annyit sem takar) ha strandon vagyunk.

Figyelt kérdés
febr. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

A strandon mindenki bikiniben, fürdőgatyában van. Ott mindenki látja a másikat lengébb öltözetben és ennek tudatában mennek oda.

A fehérnemű eleve nem olyan vastag, mint a fürdőruhák. Át tud látszani. Meg a helyzet is fura. Mintha valaki meglesne.

febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 Metionin ***** válasza:
100%
Ezerszer körbejártuk már a témát. A strandra az ember úgy készül, hogy látni fogják, szőrtelenít, megfelelő bikinit választ, a bikini nem átlátszó. A fehérnemű magánügy, lehet csipkés, átlátszó vagy épp olyan fazon, amit bikiniben nem venne fel az illető. Vagy sok nőnek vannak külön bugyijai menstruáció idejére, amik kényelmesek, nem olyan jó minőségűek a fogyóeszköz mivoltjuk miatt, azt sem szívesen mutogatná az ember. Én pl. nem hordok melltartót, ha muszáj, akkor csipkés bralettet veszek a ruha alá de az minden csak nem közönség elé való darab. Ugyanígy van brazil bugyim a balett dressz alá de egy ilyen fazonú bikinialsót nem vennék fel, hiába van jó seggem. Érted.
febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
71%
12-es: az a baj, hogy ezt a kérdezö soha nem tudja felfogni, hiába vilßagos minden normálisan gondolkodó ember számára!
febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
0%
"hiába van jó seggem." szerinted mi szerintünk meg nem de kép alapján változhat a véleményünk , ha képet csinálsz a ruha csak ront rajta ezért ruha nélkül érdemes
febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
ugyan mar, ha egy bugyi melltartoval ugyanannyit takar es nem atlatszo mint egy bikini,sot a bikinibe a seggdbe be is vag az egesz,te akkor is ki fogsz akadni ha barki meglat akar oltozes kozben. mert te ilyen vagy...-.-
febr. 6. 11:05
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
mit keresel egy öltözőbe , te akarító vagy kukkoló vagy
febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Te valami perverz kukkoló vagy?
febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
nem egyatalan nem vagyok az.inkabb egy felhaborodott ferj aki kiakad azon hogyha a felesege elvonul a furdobe atoltozni,de a strandon meg vonaglig mint egy repedtsarQ
febr. 6. 11:09
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából elmondtak már mindent előttem, egy dolgot tennék hozzá: a bikinit már eleve azzal a tudattal veszi valaki, hogy abban mások előtt fog mutatkozni, a fehérneműt meg úgy választ, hogy nem fogja látni senki. Lehet, hogy az esetek 80%-ában megegyezik a kettő, de mégis vannak különbségek. A feleségem simán hordott tangát, franciabugyit, de ilyet strandra nem venne fel.


Illetve korábban mondták a tudatot, hogy strandra úgy mégy ki, hogy te döntöttél úgy. A szomszédasszonyom állandóan bikiniben nyomul a kertben, de szégyellősködik, ha én is kint vagyok. Pedig az bikini, de akkor nem úgy van bekapcsolva, hogy férfiak előtt álljon.

febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
11:12 -es jatekos legalabb rendesen vette a faradtsagot es kifejtette a velemenyet. Koszi, ment a zold pacsi
febr. 6. 11:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!