Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Jajj! Meglátsz fehernemube!"...

"Jajj! Meglátsz fehernemube!" kiabalja,de ugyanakkor meg ott feszit bikinibe a strandon. Mi a kulonbseg? Ugyanannyit (vagy még annyit sem takar) ha strandon vagyunk.

Figyelt kérdés
febr. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 31/53 Metionin ***** válasza:
100%
Ja hát azt a saját feleségedtől kérdezd meg, hogy ő miért vonul el előled is fehérneműben. a kérdésben nem volt kiemelve, hogy a férje előtt is szégyenlős. Én pont előtte mászkálok simán évakosztümben is, hiszen az ember ne a saját párja előtt legyen már szégyellős. De az is tény, hogy ha ilyet nyilatkozna rólam, hogy "vonaglik, mint egy repedtsarkú" már nem sokáig lenne a párom.
febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

"Szexelni is ruhában szoktatok? :D"

nem,csak lehuzott redony es behuzott fuggonynel....

febr. 6. 11:44
 33/53 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, ezek nem ma derültek ki a feleségedről, hanem ennek tudatában vetted el feleségül, hogy ő ilyen.

Ha egyébként nem szar a házasságotok, akkor örüljetek, hogy csak ennyi "gond" van.

Ha szar, és csak egy a sok rossz közül, akkor ideje lépni, komolyan leülni megbeszélni a dolgokat.

febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Mas minden oke,csak ez a tulzott szegyenlosseg eleg idegesito tud lenni.
febr. 6. 11:48
 35/53 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy te néha szeretnéd látni.

Próbáltál már együtt fürödni vele, vagy fürdetni őt?

febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Ilyen férj mellett én is vonulnék, hátha találok normálisabbat.
febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy rossz ferj. Es nehogy mar azert legyen minden no szegyenlos mert rossz ferjuk van...kizart
febr. 6. 11:55
 38/53 anonim válasza:
Nekem ugyanaz fiúként. És nem is hagyom, hogy a párom bárki lássa bikiniben sem.
febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
54%

Várjál, összegezve: otthon szexelni csak lehúzott függöny mellett, a próbafülkébe nem enged be, mikor átöltözik, de a strandon meg lazán flangál bikiniben?


Hát ezt teljesen elhiszem, hogy frusztrál :D.


Ha ez nem veled szemben valami játszma, akkor nagyon hülye társadalmi becsípődésnek hangzik.

febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Mélyen vallásos?
febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!