Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Jajj! Meglátsz fehernemube!"...

"Jajj! Meglátsz fehernemube!" kiabalja,de ugyanakkor meg ott feszit bikinibe a strandon. Mi a kulonbseg? Ugyanannyit (vagy még annyit sem takar) ha strandon vagyunk.

Figyelt kérdés
febr. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
#50 de a párjáról van szó ember
febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Igen szomorú, ha a feleséget zavarja az, ha a férje vágyik rá.

Nem gondolod?

febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

"szomorú, ha a feleséget zavarja az, ha a férje vágyik rá"


Lehet, én olvastam felszínesen, de én ilyet nem láttam bele a sztoriba. Szerintem csak a prüdéria zavarja a kérdezőt, amit full megértek, mert nagyon zavaró tud lenni.


Régen az én feleségemnek is voltak olyan bogarai, hogy nem mehettem be vele a próbafülkébe, mert mit gondolnak majd az eladók. Néztem, hogy köszi b.meg, hogy azért kell egyedül kint b.sznom a rezet az áruházban, hogy kecskeméti Auchan eladói nehogy véleményt formáljanak rólunk - amit mellékesen amúgy sem tennének. Szerencsére ő ezeket már régen letudta, nincs ilyen problémánk már.


Ha meg minden prüdéria és szégyellősség mellé simán húz bikinit a strandra, akkor meg pláne megértem, hogy kiakad a kérdező.

febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!