Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Jajj! Meglátsz fehernemube!"...

"Jajj! Meglátsz fehernemube!" kiabalja,de ugyanakkor meg ott feszit bikinibe a strandon. Mi a kulonbseg? Ugyanannyit (vagy még annyit sem takar) ha strandon vagyunk.

Figyelt kérdés
febr. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
75%

"felhaborodott ferj aki kiakad azon hogyha a felesege elvonul a furdobe atoltozni,de a strandon meg vonaglig mint egy repedtsarQ"


Amúgy ha ezzel kezded egyszerűbb lett volna. :) Elég más gellert ad a kérdésnek.

febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
18: Hát, az nyilván más, ha a saját feleséged szégyenlősködik ennyire előtted. De azért, mert nektek szar a házasságotok, még nem várható el minden nőtől, hogy bármelyik férfi előtt fehérneműben mutatkozzon :D
febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
83%
"vonaglig mint egy repedtsarQ" ok érthető a fusztráltságod ezzel is kezdheted volna , a feleséged félrekúr de a stílusod alapján nem ok nélkül
febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy miután ennyi ember leírta neked, hogy mi a különbség, így már érted? Vagy még mindig ott jársz, hogy "semmi különbség, sőt!!"?

Komolyan érdekel, hogy ez részedről egy valódi kérdés volt, vagy csak vártad a megerősítéseket, hogy "na igen, igaz, semmi különbség, a nők hülyék!!"

febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Igy legyen 5osom a lotton!!!! Tudtam,hogy egybol erre fog hirtelen mindenki hivatkozni hogy "szar a házasságotok". Vegre van mibe kapaszkdni es okot talalni.

Pontosan mint mikor elmesz a dokihoz, tok mind1 hogy mi a bajod,de ha dohanyzol akkor attol van!

febr. 6. 11:34
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

""Tudtam,hogy egybol erre fog hirtelen mindenki hivatkozni hogy "szar a házasságotok"


Nem erről van szó, csak nem éppen szépen beszélsz a feleségedről. Eléggé úgy hangzik, hogy tele vagy frusztrációval miatta.

febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
te írtad a feleségedre hogy repedtsarq norméli ember ilyet nem mond ha minden rendben van , a stílusod még mindig remek
febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam,hogy az, csak,hogy olyan mintha...azert a ketto nem ua.
febr. 6. 11:41
 29/53 A kérdező kommentje:

"Eléggé úgy hangzik, hogy tele vagy frusztrációval miatta."


hogy tele vagyok-e? hat rohadt modon.!

febr. 6. 11:41
 30/53 anonim ***** válasza:
Szexelni is ruhában szoktatok? :D
febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!