Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Jajj! Meglátsz fehernemube!"...

"Jajj! Meglátsz fehernemube!" kiabalja,de ugyanakkor meg ott feszit bikinibe a strandon. Mi a kulonbseg? Ugyanannyit (vagy még annyit sem takar) ha strandon vagyunk.

Figyelt kérdés
febr. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Nem mondanam,hogy elkotelezetten de azert igen. Foleg inkabb gyerekkoraba volt aktivabb templombajaros...Most,hogy mondod,erdekes hogy nem is emlitettem,megis elokerult
febr. 6. 14:08
 42/53 anonim ***** válasza:
Te ki vagy neki? Strandon az a normális ha mindenki pucéran van. De strandon kívül nyilván intim dolognak számít
febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Ja hogy a férje vagy? Szerintem nem normális. De lehet hogy ő ilyen, ez van
febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Nem akarom egy szemelyre koncentralni az egeszet. Altalanossagba a n0k szerintem prudebbek. Mig mi siman letoljuk a gatyat es muszak utan atoltozunk. Senkit sem erdekel. De a csjok meg bujnak,mert jajj meglatjak,hogy milyen also van rajtuk. Awh mind1. Tobb ilyen helyzettel kerultem mar szembe az eletem soran,mind bujt a fal moge. Tengerparton meg meg a riszarisza.
febr. 6. 14:47
 45/53 anonim ***** válasza:

Az nem normális dolog, ha a párjának fél megmutatni a testét, vagy akár a fehérneműt.

Szerintem erről beszélgess vele. Nem erőszakosan, de ez fontos kérdés.

febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Van egy elkepzelesem....

Most jutott eszembe. Peldaul 0 sokaig lakott a szuleivel mielott osszekoltoztunk. Es ott ertheto volt,hogy elmegy az ember oltozni es nem a szulei elott pucerkodik. Es lehet,hogy ez megszokassa valt.

De am jaja, fel fogom hozni delutan ezt a temat.

febr. 6. 14:57
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

"a n0k szerintem prudebbek"


Inkább úgy mondanám, hogy szégyellősebbek, szemérmesebbek. Mivel amúgy sokkal sebezhetőbbek, ez szerintem maximálisan érthető is.


"Es lehet,hogy ez megszokassa valt."


Szerintem is valamilyen becsípődés van a dologban.


Más téma, de szerintem lehet érteni a párhuzamot: a feleségem sokszor akasztott ki azzal, hogy nem lehetett semmit a radiátornak támasztani, mert félt, hogy kigyullad. Nem értettem, hogy mégis mi a f.szért gyulladna ki bármi, mire összeállt a kép, hogy gyerekkorában konvektoros fűtés volt, és neki tudat alatt beakadtak a gyerekkori szigorú intelmek, hogy nem szabad semmit rajta hagyni.


Valami ilyesmit képzelek el a feleségednél. A szex, meg az átöltözés valami prűd erkölcsből van hashtagelve, a strand meg egy teljesen másik irányból merít.

febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
65%
Öszintén szólva a kérdezö reakciói alapján nekem sem lenne kedven intimkedni vele.
febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

"nekem sem lenne kedven"

Akkor miért ment hozzá? Nem most ismerkedtek meg. Nem hiszem, hogy csak ez lenne az oka.

febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Ha te letolod a gatyát, senkinek nem támadnak szexuális gondolatai. Ha egy nőt meglát egy férfi fehérneműben, akkor meg akarja dugni.
febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!