Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire "gáz" az alakom? :S...

Mennyire "gáz" az alakom? :S (Képpel)

Figyelt kérdés

Széles a csípőm, és elég nagy a seggem... :S

[link]

[link]

[link]

Mennyire gázos? Annyira nem aggódom miatta, de már páran tettek megjegyzést, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire volt igazuk.

Szerintetek?

A normális valaszokat köszönöm!

17 éves lány.


2010. dec. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs különösebb probléma persze az arcod is beletartozik az összképbe.

Vékonynak biztos elég vékony vagy gondolom nem is lehetsz túl alacsony ,talán egy kicsit fehér vagy de ez nem okoz különösebb problémát.

4.3 az 5-ből ha alakról van szó

18/F

2010. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:

nekem bejössz, kellenél itt az én képem:

[link]

25f

2010. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Őőő figyi, nem kell azért egyből beszólni. Nem azért tettem fel a kérdést. Miért akarnék tök ismeretlen embereknek tetszeni? Rég rossz lenne, ha itt próbálnék összeszedni pasit. Vagy nem tudom, hogy mire gondoltál, mi volt a célom a kérdéssel. Elárulom: pontosan az, mit fent írtam; kíváncsi vagyok. Már ez is bűn? :)

Amúgy köszi a válaszokat. :)

Valaki kérdezte: nem, nincs pasim. (innen nem is lesz :D )

2010. dec. 28. 15:41
 14/43 anonim ***** válasza:
Jó alakod van, nem szeretem a széles csípőt de a tied elmegy. Simán elfogadnálak barátnőnek, ha nem lennél ilyen fiatal, értelmes lennél és aktuális lenne a téma :)
2010. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:

jók a melleid is:P

én vok aki képet tettem fel akkor megirjam az msnem?


amugy minek tangát huzni ez az also jobb mert ez sejteti

2010. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
azé túl válogatós ne legyél! :) sztem innen is legyen jó valaki.:)
2010. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy mennyire vagyok értelmes? :) Egy kérdésből "ismersz meg" embereket? Gratulálok. :)

Aki küldte a képet: bocsi, de tényleg nem itt akarok ismerkedni. :D

Amúgy nem konkrétan "pasiznék", csak próbálok normálisan kinézni, ha nem probléma. :D

2010. dec. 28. 15:45
 18/43 anonim válasza:

akkor meg neitt akarj normálisan kinézni itt cápák vannak akiknek jól jön a potya luk

25f

2010. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Ha arra vártál, hogy elájuljunk, akkor nemnagyon sikerült.Most tennék fel egy képet a barátnőmről, csakhogy lásd milyen akarj félig lenni, de kiherélne, ha megtudná.
2010. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Jó, hát reménykedem, hogy vannak még normális válaszolók. :D Szerencsére 1-2 akad.

Amúgy meg nem fogok lefeküdni senkivel innen. xD Tehát ilyen "sunáználak" kaliberű megjegyzésekkel kímélhetnétek. :D Csak annyit kérdeztem, hogy gáz-e, vagy sem. :D

2010. dec. 28. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!