Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire "gáz" az alakom? :S...

Mennyire "gáz" az alakom? :S (Képpel)

Figyelt kérdés

Széles a csípőm, és elég nagy a seggem... :S

[link]

[link]

[link]

Mennyire gázos? Annyira nem aggódom miatta, de már páran tettek megjegyzést, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire volt igazuk.

Szerintetek?

A normális valaszokat köszönöm!

17 éves lány.


2010. dec. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
a nem mutogatnám kategóriába esik, ha nem is gáz.Így jobb?
2010. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 Moszuke ***** válasza:
tökéletes. nem széles és nem nagy semmi, így jó ahogy van.
2010. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Nem szokásom mutogatni, képzeld. (Na jó, a strand más kategória. :D ) De nagykabátban nehezen lehet megmondani, hogy milyen az alakom, nem? :D

Ja, és köszönöm, hogy jobban tudjátok, mit gondolok magamról, mint én. "Ál-önbizalomhiány"? Gratulálok. xD :D Na minegy, tudod mit, gondolj, amit akarsz, hidegen hagy. :)

2010. dec. 28. 15:56
 24/43 anonim ***** válasza:
csak a dícsérő vélemények érdekelnek?Akkor neked nincs önkritikád.Önbizalomhiányról meg hagyne, ha ide rakosgatod a nyeszlett segged, hogy jó-e, és tetszik amikor kiéhezet számtekb*zik dícsérgetik.Na ez a szegényes.:)
2010. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy? Pedig azt hittem, azért raktad fel a képet, mert a véleményünkre vagy kíváncsi:( Buta vagyok, hogy azt hittem, ez az oldal arra való, hogy elmondjuk, amit gondolunk:((
2010. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
en ha fiu lennek elhanynam magam. a borod olyan mintha beteg lenne. es nem vagy kover de szexi sem. olyan semmilyen. inkabb talan a narancsboroddel van a baj.... de az ellen nem tudsz semmit tenni,mivel igy szulettel.
2010. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
15:41 xDdddddddddddddddddddddddddd
2010. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
arcodra kíváncsibb lennék
2010. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy csak a dicsérő vélemények érdekelnek? Csak mert én nem...

Az hagy hidegen, hogy azt hiszitek, hogy azért raktam fel a képet, hogy szétdicsérjetek...

Igen, a narancsbőr nem szép, meg nincs a legjobb bőröm, de a színe az speciel a fénykép miatt olyan. Telefon volt kéznél. :D (Egyáltalán minek magyarázkodok?)

2010. dec. 28. 16:13
 30/43 anonim ***** válasza:
68%

"inkabb talan a narancsboroddel van a baj.... de az ellen nem tudsz semmit tenni,mivel igy szulettel."


háhhháá, hát ez jó:D:D


Senki nem születik úgy, hogy narancsbőrös. Ez idővel alakul ki a rendszertelen evés, hirtelen fogyás/hízás, helytelen vagy rendszertelen táplálkozás következtében. Ezek helyretételével eltüntethető vagy halványítható az ilyen bőr.


(Ha annyira mutogatni akarná magát a kérdező, akkor az arcát nem takarta volna ki, mert minek. Én megértem, hogy gondja van az alakjával, ugyanis, ha már egy lány így néz ki, sokan azt hiszik magukról, hogy kövérek, elhízottak. Ezeknek szerintem ismerjük a kiváltó okait.


Kislány, nem vagy rossz. Egy kis futás, és feszesebb lesz a bőröd, ennyi.

2010. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!