Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire "gáz" az alakom? :S...

Mennyire "gáz" az alakom? :S (Képpel)

Figyelt kérdés

Széles a csípőm, és elég nagy a seggem... :S

[link]

[link]

[link]

Mennyire gázos? Annyira nem aggódom miatta, de már páran tettek megjegyzést, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire volt igazuk.

Szerintetek?

A normális valaszokat köszönöm!

17 éves lány.


2010. dec. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Noss én a nagy kritikus:D

Szóval szerintem épp ez az alak amiből ki lehet hoz ni egy szuper nőt,mert a melled megmarad ha jól csinálod,a fenekedre bizony gyúrni kell(erre legjobb szerintem ha négykézláb álsz és lábemeléseket csinálsz)

A hasadon is van egy kis fölösleg,az alsó hasizmot kell formázni(ami bizony ott van valahol:D erre legjobb ha fekszel és lábemelést csinálsz,de nem napi 30at ám,többet)

Pár gugolás sem ártana,hogy feszesebb legyen a lábad.

Na szóval még annyi,hogy sok folyadék,mert a fenékben a legrosszabb a vérkeringés,ezért rakódnak le zsírcsomók ami maga a narancsbőr.Méregteleníts!

És amúgy szerintem tényleg bomba nő leszel ha ezt betartod!;)

2010. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm a tanácsokat, majd igyekszem. :D

2010. dec. 28. 19:10
 43/43 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy, csak kár, hogy ilyen rossz minőségű a kép!
2012. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!