Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Február 26án lesz egy szépségv...

Február 26án lesz egy szépségversenyem és nem jutottam elő, h milyen műsört adnak elő,2perces lenne csak!?

Figyelt kérdés
Előre köszi a segítséget..bármi lehet.
2011. jan. 27. 01:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na,ezt még egyszer..
2011. jan. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az intelligenciát is nézik, úgysincs esélyed. Egy kérdést nem tudtál normálisan leírni...
2011. jan. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? ? Gondolom nem vagy magyar,mert egy szavadat sem értem...
2011. jan. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem is indulnék ezen.
2011. jan. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
56%
Énekelj v táncolj biztos gyorsan gépelte be a kérdést! Amit szeretsz v meg is tudsz csinálni 2 perc alatt! Pl én nagyon szeretem a verseket ez alkalomra írnék egyet és elszavalnám lehet, h ez nem divat, de én ebben vagyok jó szóval olyat keress amiben jó vagy!
2011. jan. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Vetkőzz!!
2011. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél dögös aranyom, ne szólalj meg, és minden rendben lesz. A buta szépségeknél nincs is jobb. :)
2011. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a zsűriben van pasi is, akkor nehogy műsört adj elő, hanem igazit! Ha írnod is kell majd, akkor ne számíts jó eredményre.
2011. jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ne írjanak aki nem tud értelmest választ adni!!!! köszönöm, aki normális választ adott! Én is gondolkoztam versre vagy ének jelbeszéddel.én magyar vagyok,csak hallássérült..ez egy hallássérültek szépségversenye,tudnék csinálni jobb műsort csak hát 2perces és bármit elő lehet adni..nem csak hallássérültek hanem hallók is lesznek akik néznek ,meg zsűriznek,és fontos, hogy értsenek az emberek. mert mivel én nem nagyon szoktam jeleni.de jeleni is fogok,mert az is kéne mert ismerek olyanokat aki csak jelbeszéddel érti.ennyi.
2011. jan. 27. 11:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika,de én is halláskárosult vagyok,mégis tudok értelmes mondatokat írni..

De annyit mondhatok,hogyha arra nem vagy képes,hogy 2 perces előadást kitalálj,akkor inkább ne indulj el..Azért ehhez nem kell ész,ahogy a kérdés kiírásához sem kell nagy értelem...

2011. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!