Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Február 26án lesz egy szépségv...

Február 26án lesz egy szépségversenyem és nem jutottam elő, h milyen műsört adnak elő,2perces lenne csak!?

Figyelt kérdés
Előre köszi a segítséget..bármi lehet.
2011. jan. 27. 01:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hegedülj.
2011. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
fogd be és integess mosolyogva.
2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Bocsika,de én is halláskárosult vagyok,mégis tudok értelmes mondatokat írni..

De annyit mondhatok,hogyha arra nem vagy képes,hogy 2 perces előadást kitalálj,akkor inkább ne indulj el..Azért ehhez nem kell ész,ahogy a kérdés kiírásához sem kell nagy értelem...


De te ne okoskodj velem!és semelyik hallássérült-el sem ,akár siketnéma,siket, nagyothalló.te sem vagy komplett.senki sem tökéletes.tudod hány hallássérülteket ismerek akinek tele van helyesírási hibákkal?!úgyhogy ne nézz le hallássérülteket! és saját magaddal foglakoz,örülök,h te tudsz értelmes mondatokat írni. inkább épp hallóval csevegj! tudod mit? Alázd meg többi,hallássérülteket,h de gáz ,h nem tud értelmeset írni vagy helyesírási hibája van...majd kapsz tőle valamint :)

2011. jan. 28. 13:50
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Te nem csak hallássérült vagy ,hanem szimplán egy primitív egyszerűen buta lélek...

Remélem boldog vagy hogy beszóltál aranyom,,,ez legyen életed legjobb cselekedete...:)

Megjegyzem ...Nem nézem le a hallássérülteket,mert mint írtam én is az vagyok...De veled ellentétben nem vagyok ellenséges,és modortalanul bunkó...

Legyen további szép napod!!!

2011. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valaki elmondaná hogy attól még hogy valaki hallássérült miért nem tud helyesen írni?
2011. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!