Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
 131/173 anonim ***** válasza:
100%

te idi*ta s*ggfej:D már bocs...de ne is csodálkozz....hogy nem kellesz senkinek...kezdjük ott h van egy bnőd de csak pótlék???? már nem tudtam végigolvasni az egészet mer ez gáz...ultra gáz...szégyelhetnéd magad...tudod mi a fene hiányzik belőled???a sárm..a pozitiv hozzállás...tudod mennyit dob egy külsőn az h jol érzem magam a börömben?????? fel tudod ezt fogni???? meglátnál azt mondanád rám, hogy tökéletes vagyok...pedig....kicsi a mellem alig van...a seggem lehet h k*rva jo, de feszesitenem kéne...sajna a combom kicsit narancsbörös...szörös vagyok mint állat igy állandoan szörtelenítenem kell...ésatöbbiiii...mégis...meglátnál a nyálad csorgatnád..és tudod miért???? mert erős vagyok, és határozott...igyekszem tenni azért, hgoy jol érezzem magam a börömben...van stílusom, kedves a kisugárzásom, van önbizalmam, de nem vagyok beképzelt...és tegyük hozzá hogy még csak üres fejü liba se vagyok...két szot dumálnál velem lehet h simán belém szeretnél...és tudod miért???? mert elbüvölö vagyok...és nem azért mert szép vagyok...hanem mert kedvesen és elbüvölöen állok magamhoz....és a többi emberhez is...(bár ezekután valszeg utálatot érzel irántam, mivel veled most cseppet sem voltam kedves...)...és, nincs semmi extra a külsömben...csak ki tudom magambol hozni a legjobbat...

van szerelmem két és fél éve...és ő sem a tökéletes külsejéről híres...vékony mint állat, a haja drótkefe de jol van neki vágva, a foga picit kiáll, nincs tökéletes fogsora...az arca sem a leghelyesebb...mégis döglenek utána a nők...és miért???? mert jól érzi magát a börében, mert leszarja, hogy mások mit gondolnak rola....mert van kib*szott sármja és stílusa...ennyi a titok nyitja...és kedves kérdező elnézésedet kérem a csunya szavak használatáért (meg h alig használok hosszú betüket /ó,ű stb/), de szó szerint felhúzott a nyivákolásod...az, hogy jól érezd magad a börödben, nem ki munka...nem hullik az öledbe...évekbe telt kialakítanom magam úgy, hogy nagyjából elégedett legyek..pedig én sem voltam mindig bombanő....nabummm...szép életet:)

23L

2011. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/173 anonim ***** válasza:
100%

és ha lelocsolnak sósavval én még azzal is érvényesülni fogok és még azzal is g*ci jó nő leszek...és miért??????fogd fel...dolgozni kell érte...semmi baj nem lenne a külsőddel ha nem egy gyökér kisugárzását csapatnád magadból...a szerencsétlenkedésre nem is buknak a nők...natovábbiszépnapot:)

23L

2011. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/173 anonim ***** válasza:
100%

ja bocsánat ezért a hozzászolásomért...kicsit már sok lesz...de igen...van önbizalmam...és ez is miért???? mert tisztában vagyok magammal...és ebből mi következik???? ki tudom magamból hozni a legjobbat...nem vagyok beképzelt, nekem is vannak rosszabb napjaim, mikor kifejezetten rondának látom magam...de önbizalmam van..és ezért vagyok jó nő ;) de ha nyivákolsz továbbra is...magadra vess...ez senkinek nem fog kelleni soha...nem is tudom, hogy szegény bnőd h tud elviselni...a falat kaparnám tőled...pedig hiszem h tudnál kedves is lenni...

tudod...egyszer volt egy srác, aki csak azért bunkózott velem, mert jó nőnek tartott...aztán siránkozott, hogy neki ilyen nője sose lesz..hát, ha ezt nem igy játsza el lehet h lett volna esélye...de ezekután veszett ügy volt részéről....ne önbizalomnövelőszert keress egy nőben...csupán légy boldog mellette.


egy jótanács...egyszer élsz...kár elpazarolni a nyafogásra...

23L

2011. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/173 A kérdező kommentje:

na várjál csak! érdekes módon voltak az iskolában egy kis gyökér testvérpár, mindketten csak a linuxról voltak képesek beszélni azzal a pár kis hasonlo kocka gyerekkel, aki szobaállt velük. kis 150 centis seg/gcirkálók voltak mind, aztán jött a csunya serdülökor, és megnöttek, és a szkamunkásbajusz meg a linuxpoló ellenére is rámászott mindegyikükre egy-egy szép lány, egész egyszerüen azért, mert ŐK SZÉPNEK SZÜLETTEK! nekem sosem mondták, hogy helyes vagyok, ez csak mese, addig vagyok helyes, mig egy pár kép és egy halom betü vagyok. engem nem ért az a szerencse hogy szép nagyra nöjek, és ez egyértelmüen hátrány föleg, hogy agyilag is selejtes vagyok, és mindenféle mentális zavarra hajlamos vagyok.


amit a "rendes" emberek beszélgetnek, azok a szövegek, amivel csajoznak, számomra FELFOGHATATLANOK nekem sosem adódtak olyan gondolataim, mint nekik.nem tudok ugy beszélni, mint a rendes emberek.

2011. szept. 8. 16:43
 135/173 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy ha változtatsz a gondolkodásmódon, akkor szeretni fognak!!! De hogy ha ilyen goromba és barom vagy akkor nem várd hogy öledbe hullnak a csajok, mert kedves barátom.. ez nem fog menni.. Én annyira de annyira szerencsésnek érzem magam, hogy örülök ha valaki szép, gazdag, meg valamiben jeleskedik, és nem kezdek el szidkozódni mert féltékeny vagyok!! Ha ez van, akkor inkább már befogom a számat! De ha megtalálnád a tehetségedet szeretni fognak! Menny súlyzózni (növeli az önbizalmat) , vagy mittudomén! Minden ember szeretnivaló! Képzeld. A sulinkban van egy srác, aki állandóan szekál meg fogdossa a seggem, de akármennyire is csúnya, és nem tetszik, szeretem, mint barát! Ha elfogad valaki barátnak, az azt jelenti hogy van benned valami olyan érték, amit meg kell becsülni.. ez azt jelentené hogy szerethető vagy! Hány éves vagy amúgy? :) Remélem hogy egy kicsit segíteni tudtam. gondolkozz el azon, amiket leírtam! Senkisem tökéletes, de szerethető!!
2011. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/173 A kérdező kommentje:
irtam vagy 100 dalt 5 év alatt. ezek közül pár meg is jelent (beatport, itunes, juno, stb)...apámék azt mondták hagyjam abba.basz/ogattak, hogy ez idöpocsékolás. ugyhogy a kütyüim, amiket vagyonokért vettem a zenéléshez, azok évek óta a polcon porosodnak.sok ember lett áldozata annak, hogy a szülei lekapcsolták öket az egyetlen hobbijukról.
2011. szept. 8. 17:17
 137/173 anonim ***** válasza:
2011. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/173 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a nö még ezzel is keresett egy csomó pénzt. amugy meg...*trollface*
2011. szept. 8. 17:24
 139/173 anonim ***** válasza:
100%
Én most, 23 évesen jöttem rá, hogy ideje valamit kezdeni magammal. Ugyh csinossá változtam kis (vagy inkább sok) igyekezettel, hozzáfogtam a rajzoláshoz, amit rég elhanyagoltam, és amire szintén azt mondják az emberek-nem lehet megélni belőle. Én szeretem, többi le van ejtve. Azon kívül dobolni tanulok, és jól megy. És beírtam egy főiskolát. És most jól érzem magam a bőrömben :)
2011. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/173 anonim ***** válasza:
100%
Na látod hogy meg van a tehetséged! Elküldenél nekem egyet ha tudsz privibe??? :)
2011. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!