Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/173 Joy Turner ***** válasza:
100%

Teatyaúristen!!!!!!!!

Végigolvastam az egészet.

Konklúzió: egy igazi rinyálós, hisztis kurv@ vagy srác létedre. Ha te csaj lennél, szívesen hallgatnád, ahogy egy fiú rinyál, meg nyavalyog minden szaron, mert fáj neki az élet??? Tuti nem, mert az is lejött, hogy egy önző dög vagy, csak magaddal vagy elfoglalva. Sosem leszel boldog.

Sztem amúgy nem nézel ki rosszul, lehet, hogy a nevelésed lett elb@szva. Sőt.

2011. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/173 anonim ***** válasza:
100%
Tejóég! Te tiszta dili vagy. Előszöris nem vagy ronda, láttam a képeidet, de a kb 8 oldalnál megálltam az lvasással... Meg azért neked is megvannak az elvárásaid: 165 cm magas, 45 kilós csaj? Ja, akkor neked én nem lennék elég jó a 162 centimmel, és 52 kilómmal... Ez van...
2011. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/173 anonim ***** válasza:
80%

12:59-es vagyok

Én sem vagyok alapból gyönyörű, de viszont adok magamra, kihozom magamból a maximumot. Minden nap futok, feszesítek, este 9-kor megyek ki futni meg sétálni, és 10-kor jövök vissza a házba. Kivétel amikor filmezek a tesómmal, vagy más programom van. Mert pasim nincs. De nem is érdekel, majd eljön annak is az ideje. Ha nem lesz, leszarom. Már bocsánat. Megnövesztettem a hajam, nem rágom többé a körömöm, szép ruhákban járok, sminkelek és adok magamra, mindezt a 40.000-50.000es fizumból (százalékra dolgozom, tehát ha nincs forgalom, nincs pénz sem), ugy, hogy még haza is jut egy kis pénz ha jobb volt a forgalom, meg félre is tudok tenni magamnak. Célokat tűztem ki magamnak, amikért keményen dolgozom ugy, pedig mindenki tudja rólam, hogy mennyire nem vagyok küzdőszellemű és kitartó.. de megváltoztam, és egyre elégeettebb vagyok az életemmel, még ha nem is értem el különösebb, nagy dolgokat. Viszont csinálok valamit magamért, és ez már magában nagyon jó érzés. Kül voltam már azon a helyen, ahol te vagy most, írtó sz.r, de muszály kitépned magad erővel, ne legyél lusta.

2011. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/173 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:43


Nem úgy értettem egészen, bocsánat, ha félreérthető voltam... :S

2011. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/173 Joy Turner ***** válasza:
100%
Előttem kettővel! Muszáj pontos j. Annyira zavar. Mindenki ly-vel írja, tök gáz.....
2011. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/173 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsi figyelmetlen voltam. Mindig elfelejtem, pedig még én jártam magyar versenyekre anno :)
2011. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/173 anonim ***** válasza:
100%

most neztem az egyik kepet,aes aminmondod h közepen vagy te,hat kom mondom,tök helyes vagy...nemtom mit sajnaltatod magad. lehet,h azert utasitanak vissza ,mert nyomulsz vagy hasonlo. vagy izzadsz,vagy mittudomen:D

szval helyes vagy,és engem altalaban szepnek mondanak,tehat nem egy full ronda csaj mondja ezt neked:)

2011. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/173 anonim ***** válasza:
100%

Figyu az előző csaj is mondta jól nézel ki én meg meleg srác vagyok és sztem is egész jó vagy a képen. Ne sajnáltasd magad, nem olvastam mindent végig, de légy büszke arra amid van bármit mondanak.


Én fejre tök "aranyos" vagyok csak kiskoromban jól meghíztam 95+ re és most 20 évesen vagyok 70 kiló és állandóan meleg haverjaim azt mondják milyen "kövér" vagyok a 180 centim hez, sőt amikor keresgéltem más meleg srácok is azt mondták hát nem vagy az a vékony( tehát melegeknél úgy értendő semmi háj nincs rajtad mindegy izmos vagy nem de legyél csont vékony mert az a jó...) Szóval de én sportolok, futok erősítek stb stb de leszarom más mit mond én már fogytam csomót majdnem 30 kilót és keresem azt aki így elfogad. Bár az átlaghoz képest meg vékonynak számítok.....


Te is legyél ugyan ilyen heteróban. Szard le egyik másik mit mond. mozogj találd meg melyik sport tetszik legyél igényes magadhoz képest, hozd ki amit tudsz magadból. Nem nézel ki fejre olyan rosszul de próbálkozz nem jöhet össze minden elsőre. De majd csak el fog jönni a nagy ő:)

2011. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/173 anonim ***** válasza:
100%
Az elején még leakartam irni pár dolgot, meg megmagyarázni, még el is kezdtelek sajnálni és megérteni, de amikor eljutottam, a van barátnőd részig, meggondoltam magam és csak ennyit irok: te szimplán hülye vagy.
2011. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/173 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy csúnya vagy, csak meg kell találnod azokat az embereket, akik szépnek látnak. A szépség eléggé relatív.

Barátom 20éves, őt mindig kikosarazták, én megszerettem a személyiségét és külsőleg is nagyon tetszik, azóta sokkal magabiztosabb és boldogabb.

Sajnos ez a szar világ külsőséges.

2011. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!