Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
 121/173 A kérdező kommentje:
nekem kérdés nélkül megmondták minidg, hogy ronda vagyok, a lányok is ematt nevettek ki mindig... a többi már csak ennek a következménye.
2011. szept. 5. 21:22
 122/173 anonim ***** válasza:
100%

A barátomat is mindig kinevették.

Képzeld, neki tölcsérmellkasa van. Nézd meg googleban az milyen. És én így is szeretem.

A lányok meg basztatták, hogy milyen undorító és hogy milyen ronda stb...

Csak az a baj, hogy ha te nemcsak itt sajnáltatod magad hanem a valóéletben is ennyire magadba vagy süllyedve h téged senki sem szeret, mert "ronda vagy" az sugárzik a szemedből, a szavaidból és mindenből...

Ezért ha ezen nem változtatsz, soha senkinek nem leszel szimpatikus.


A válasz megírásának időpontja: 09-03 21:08

Énírtam ezelőtt eztis.

16/L

2011. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/173 A kérdező kommentje:
én nem mondom senkinek a valoságban, hogy ronda vagyok. egyszerüen a mások viszonyulása felém érezteti ezt. beszéltem egy szép lánnyal, a haverjaim egyböl kiröhögtek, hogy hát az a lány tul szép volt hozzám, meg olyan volt, mintha egy kis gnómmal beszélgetett volna...és AKÁRHÁNYSZOR BESZÉLEK EGY LÁNNYAL, AZ SOSEM NÉZ A SZEMEMBE...NA CSAK ENNYI.
2011. szept. 6. 17:11
 124/173 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes:)

Én nem vagyok szép, de normálisan nézek most már ki, 4-5 évvel ezelőtt kövér pattanásos srác voltam de már úgy ahogy helyrejöttem. Én is sokszor nézem az embereket és figyelem, hogy ki milyen és mit tesz.



A végé ki fog jönni mint akartam mondani.

Az egyetemre ahova járok van egy matektanárnő, hát elállófogú, nagy orosz debella marha nagy szemüveggel. A legtöbb kislány és srác ugye mind menőzni akart mert első félévben az osztályharc megindult ki kinek legyen a közeli barátja ki szebb a másiknál ki a legszebb ki a legcsúnyább stb stb.


Egy hétfőn bementem a suliba, hétvégén tök jó dolog történt velem és gondoltam elmesélem. Vártam hogy ki kérdezi meg hogy vagyok vagy mi történt. Hát csinos lányokkal és fiúkkal voltam körülvéve akiket csak saját maguk érdekelte és senki egész np 8 tól 6 ig meg sem kérdezte hogy vagyok vagy mi történt én megkérdeztem de még visszakérdezni is basztak. Ha szomorú valaki oda nem menne hozzá senki megkérdezni mi baja csak háta mögött suttognak.

Erre egyik nagyon el voltam szontyolodva és a matektanárnőhöz bementem jegyet beíratni és ö volt az egyetlen aki megkérdezte eltörött a mécses? mert látta hogy ne vok jól pedig előtte 3 ismerőssel és vagy 5tanárral találkoztam. És kedvesen meghallgatott és bátorított.


És pont akkor gondolkodtam el ezen, hogy ugye elvileg mivel csúnya az emberek szemében az átlag alatt van, de mégis sokkal többet és mint bármelyik csinos és beképzelt tanát vagy diák.:)

Szóval a szépség nem minden.


A másk van egy nagyon csinos csaj ismerősöm aki nyíltszívű és nagyon megkedvelt és állandóan hív mi van velem én is felhívom, férje van szóval nem akar semmi tőle. Tehát azért van ellenpélda is:)


Remélem a sok sok szövegből kijött mik akartam mondani:)


Amúgy egyébként csomószor van olyan hogy a szép emberek sem találnak párt persze könnyebb nekik, de általában a csajokról azt gondolják kis ribik a pasikról meg hogy nőcsábászok, nem egy 20 éves nagyon szép csaj és srác ismerősöm van akinek még nem volt 1 barátja vagy barátnője sem, pedig járnak bulizni és szórakozni.

2011. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/173 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 20/f voltam
2011. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/173 A kérdező kommentje:
na hát szuper. de ne feledd el, hogy a szép embereknek mindig nyitva áll az a lehetöség, hogy kapjanak sexet.kecsegtetö, mi? sajnos nekik kijár születésüktöl fogva. én meg küszködjek,
2011. szept. 6. 21:33
 127/173 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azért élsz, hogy szép lányokkal sexelhess?
2011. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/173 anonim ***** válasza:
100%
Jajj figyu nem a szex körül áll a világ!!! pont azt akartam a rahedli szövegemmel leírni, hogy nem te vagy az egyetlen aki ilyen helyzetben van vannak rajtad kívül mások is " csúnyák" és mégis sokan szeretik kedvelik őket és össze is jönnek velük. A másik meg hogy nem a szex körül forog a világ, fontos de az érzelmek fontosabbak és pont ezt is akartam sugallni hogy 20 éves nagyon szép és csinos fiúk lányok magányosak és nincs senki aki szeretné őket, 1 barátjuk barátnőjük nem volt. ki tudja miért. A lehetőségek persze megvannak de embertől függ minden.
2011. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/173 anonim ***** válasza:
100%

egyet mondok:

Nőnek lenni jó....jó nőnek lenni mégjobb....


én még nem éreztem hátrányát annak, hogy jól nézek ki..az nem hátrány, hogy rám füttyentenek meg észrevesznek meg hasonlo szólások...h csak a testemért akarnak...nem...ha igazán jó csaj vagy, nem csak a külsőd fog tetszeni, hanem a belsőd is...

NEM HÁTRÁNY A SZÉP KÜLSŐ...nekem inkább előny

23L

2011. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/173 A kérdező kommentje:
remélem husvétkor sósavval locsolnak meg.és akkor nem leszel szép. de majd csunyán is megoldod az életet, ha már szépként ugyis kinevelted az önbizalmadat.
2011. szept. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!