Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
 141/173 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 23 vagyok, és 22 évesen jöttem rá, hogy ideje kezdeni valamit magammal.
2011. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/173 anonim ***** válasza:
100%
Engem is igazából a rajztudásom miatt szeretnek..:D Meg nem tudom még miért.. igazából szeretnek az osztályba, de inkább a lányok.. az a 4 fiú meg... az sokat szekál :D de nem a kinézetem végett.. csak egyszerűen csak piszkálnak nemééértem :D
2011. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/173 anonim ***** válasza:
100%
Kitörölték a válaszom? Ez röhejes. Na mindegy, akkor is csak egy kifogásokat kereső, unatkozó, bunkó ember vagy, aki itt múlatja az idejét, tök feleslegesen.
2011. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/173 A kérdező kommentje:
hát jobb is, mintha elverném a pénzt piára, hogy hátha majd táncolhatok vagy beszélhetek egy tök részeg / senkinek sem kellö növel...de az ilyen esetek is olyan ritkaságszűámba mennek, hogy mondjuk 2 évente van EGY! én sosem viselkedem másképp, mégis van, hogy kellek nöknek (2 évente egyszer). nagyon nem értem, mintha az, hogy én mit csinálok vagy gondolok teljesen mindegy lenne. most pl sulyzoztam, de az edzetlenség miatt jelenleg szédülök és hányingerem van. király, mi?
2011. szept. 8. 18:01
 145/173 anonim ***** válasza:
100%

jo...ergo szerencsétlen az egész életed...sajnálatra méltó...de!!! ezt kaptad...ez jutott..az élet nem igazságos....tekintsd feladatodnak azt, hogy ebből hozd ki a legjobbat...szarból várat építeni? sima ügy...csak ne nyafogj!!!!! ezzel a világon semmit semmmit és mondom semmit nem érsz el...csak taszító leszel mindenki szemében...irjál dalocskákat...leszolnak anyudék?hát aztán???majd ha befutottál mondhatod, hogy én megmondtam, hogy egyszer király leszek!!!nem kell mindenképp elsüllyedned, ha a mélybe taszítanak ill ott érzed magad...fel lehet állni, meg lehet tenni mindent a boldogságért...könnyebb siránkozni mint felkelni és küzdeni...

23L

2011. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/173 A kérdező kommentje:
akik azt mondják, hogy 1 év alatt meg tudtak változni, akkor nekik igazábol nem is volt semmi komoly bajuk. én csak konstant modon lentebb süllyedek, én nem lettem férfiasabb kinézetü 22 éves korom ellenére sem.
2011. szept. 8. 18:11
 147/173 anonim ***** válasza:
100%

jo...én nem irok többet....sztem te azt élvezed h fikázhatod magad...neked ez a boldogság...

23L

2011. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/173 A kérdező kommentje:
sajnos ehhez értek. nyilván adta alám a lovat az, hogy sokan kicsufoltak, meg szemtöl szembe lerondáztak, meg a sok lány aki fintorgott rám, stb. Nyilván ha olyannak születek, akit megbámulnak a lányok, akkor abba az irányba fejlödök.
2011. szept. 8. 19:21
 149/173 A kérdező kommentje:

erröl mi a vélemény? (egy régi gyakoriválasznál találtam):


"Én 17 évesen vesztettem el. Fájt, de 3 hónap után megjött az orgazmus is, és remek volt. Aztán a fiúval vége lett. Jött a következő, nagyon szerelmes voltam, de a fiú méretei miatt nem jött össze. Lehet, ha ő az első, és előtte nem találkozom a másik mérettel, akkor sikerült volna, de az is lehet, hogy ha mindketten az elsők vagyunk a másuknak sosem ismerem meg az igazi jó szexet. Aztán jött még egy fiúés megmutatta a szeretkezés olyan mélységeit, mint a többszörös orgazmus (3 óra alatt 9!!!!), és hogy hogy lehet teljes erőből élvezni a szexet. Szóval, ha előbb összeházasodok a nagy szerelemmel, akinek kicsi a kukija..... talán sosem ismerem meg a gyönyört...."

2011. szept. 8. 19:40
 150/173 anonim ***** válasza:
100%
Az egy év alatt változó vagyok: hidd el, hogy nem voltam szép... Sőt, szemebe! és a hátam mögött is csúnyáztak már le nem egyszer. Nagyon össze voltam törve, viszont most ugyanazok a személyek szemébe bátran nézek, nincs már miért piszkálniuk. Vagyis igazából lenne, mert a fogaimat még nem tudtam elrendezni, de már az is folyamatban van, fogszabályzó kell majd. Ám szóljon csak valaki is valamit a külsőmre, amikor igy is, ugyis cool vagyok, ha nem is vagyok tökéletes. Hányan tudnak még jól dobolni? Hánynak vág még ugy az esze, mint nekem? Gyorsan be tudom dugaszolni a gonoszkodók száját, vagy megteszik értem a barátaim, akik kiállnak értem (persze nem bunyúsokra gondolok :)). Neked az kell, hogy valaki bátoryson, lökjön előre, mert ez igy nem állapot, viszont ilyen butaságok miatt hanyagolod a tehetségedet! Olyan sok ember szeretne valamihez érteni, valamiben tehetségesnek lenni, de mégsem az, te meg elhanyagolod?
2011. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!