Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsen mellem! Utálom magam!...

Nincsen mellem! Utálom magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,és nincs mellem.nem a hogy kicsi,hanem nincs.régen mindíg mondták hogy későn érő típus vagyok,elhittem,de mostmár ez nem attól van.abszolút nem kezdett el fejlődni.a családomban mindenkinek közepes/nagy mellei vannak,és nekem még egy ici pici sincsen.annyira el vagyok keseredve.kérlek segítesetek:(

(a közönséges,lehülyéző válaszadók tartsák emg maguknak a válaszukat,mert nem aért jöttem ide,hogy leszóljátok a problémámat!)Köszönöm!


2009. ápr. 30. 13:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, az csak egy hülye divat meg tévhit, hogy 18 éves korban nagy kell hogy legyen egy mell, vagy hogy csak úgy lehetsz szép meg nőies ha nagy a cicid. A kis mell nem éretlenség vagy hormonzavar jele. Vagy túl vékony vagy, vagy lelki okokra vezethető vissza, mert depresszió is befolyásolhatja a fejlődést, vagy csak ilyen tipus vagy, genetikai.

Én érett voltam, mert 10 éves korom előtt már szőrösödtem, 14 évesen menstruáltam, de most 23 vagyok és a mai napig kicsi a mellem, A s a kosara, nem is kell melltartót hordanom, akkor kicsit megduzzad, ha szexuális kapcsit létesítek barátommal, vagy amikor menstruálok. A kis és természetes mellek sokkal feszesebbek, kerekebbek. Ne változtass rajtuk, inkább fogadd el őket. Az a pasi akinek a mellek számitanak csak meg a méret, az nem szerelmes, az csak szexre megy.

A nagy cicik, kainek már fiatalon nagy az 30 évesk orukra lógni fog, főleg szülés és szoptatás után, akinek megnyúlik a bőre aztán elkezd fogyni annak is lógni fopg, sőt csikos lesz, striák lesznek rajta. Sok pasi undorodik a nagy mellektől, csak ezt a nők nem tudják.

Az én párom imádja a kis melleimet, sőt kaptam pár rajongó levelet, hogy tökéletesek a kis melleim, művésziek és így nem fenyeget az a veszély hogy valaki a cicimet nézi a szemeim helyett :)

Kellemetlen ha valaki nem tud futni, vagy hason feküdni.

Majd ha babát vársz akkor nagyobbak lesznek, sőt a fogamzásgátlók is megnövelhetik (ösztrogén és fito ösztrogén, progreszteron, sárga test normon tartalmú drazsék) Bizalommal fordulj egy körzeti nőgyógyászhoz. Vannak kórházon kívüli kis nővédelmi ambulanciák is, csak előre be kell jelentkezni telefonon.

Van egy tipp amit mostanában olvastam cici növelésre, nálam kezd hatni. Vannak akupunktúrás mell pontok a testen. A lábfejedet kell masszírozni naponta fél órán át, az ujjaktól a bokád irányába, és a vádlid külső felét a sipcsont mellett, a csuklód alatt a kar belső felénél, közvetlenül ahol a tenyered kezdődik, a hónalj belső zugát, a hajlatot, a mellbimbó alatti tészt függőlegesen, és a szegycsontot, ami a két mell között van pontosan. ezek benne legyenek abba a fél órába, minden nap megismétled egészen két héten keresztül és pár hét kihagyással újra ismételheted. A lényeg, hogy ne fogyózz, ne sportolj nagyon, és egyél sok szénhidrátot, zsírt és fehérjét. Én nutellás vagy zsíros kenyeret szoktam, plusz egy két bögre tej, gyümölcslé, rengeteg ásványvíz, húsok. Sokat segíthet az egyenes testtartás, de a hátgerinc tartását befolyásolja az is hogy van e lúdtalpad vagy nincs. Egyél sok gabonafélét, műzlit például. De ne cigizz meleltte és ne igyál kávét vagy teát, mert a koffein nem engedi beépíteni a tápanyagokat. a szivacsos A s méretű push up melltartó kifejezetten kis cicikre való, kicsit felnyomja a ciciket, és te is hordhatsz kivágott dekoltázsú szexi ruhát. Nekem amúgy a mellkerületem cicivel együtt 84 cm, cici alatt meg 75, szal nem nagy, inkább csak a lapockáim nagyok. (166 cm vagyok és 55 kiló, 84 mell 64 derék és 91 csípőbőség)

neked milyen az alakod (súly, magasság?) és hány éves vagy? Semmi esetre se feküdj kés alá!!!!!! Akkor nem csak lelki de egészségi problémáid is lehetnek. Nem kell hogy a melleddel nyűgözz lem indenkit, az úgyis sablon már. Inkább vígasztald magad azzal, hogy csináltatsz magadnak egy extrém, vagány, menő frizurát, vagy a testalkatodhoz illő ruhákat hordasz. Nem kell úgy beszélni a kis mellről, mnit betegségről, szégyenről, ugyanolyan szép dolog, mint a nagy mellek és természetes. Ha nagyobb önbizalmad ovlna és nem rágódnál magadon, akkor lehet már nőttek is volna, akkor nőnek mikor nem számítasz rá. Van barátod? Van oylan dolog az életben amivel elégedett vagy? Foglald le magad!!!!

Ja van még egy tippem, a hideg meleg váltózuhany meg a bőrradírozás segít a vérkeringésen, amitől jobban szellőzik a bőr, és nemcsak feszesebb lesz a cicid, de meg is duzzadhat tőle. a kis melleken jobban látszik, ha hegyesek, és az izgat egy pasit. rengeteg csajt láttam, akik online vizespolo szépségversenyen mutatták meg a bogyó melleiket, és mégis szép lányok. Nem vagy egyedül!!!!!!!!! és ne kudarcként éld meg!!!

2009. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

ja bocs, olvastam 18 vagy, nos én 23 már :)

amúgy nem igaz hogy a nők csak 21 éves korig fejlődnek vagy nőnek, mert én 20 évesen egy év alatt nőttem még 3 centit, és azóta is még párat :)



na mit szólsz ezekhez a lányokhoz? Egyáltalán nincs mellük, csak egy egy pötty

mégsem takarják el.


[link]



[link]


Amúgy az én összes osztálytársamnak nagyobb melle volt suliban mint nekem, ráadásul én évvesztes voltam, és egy srác két éven át csúfolt a kis melleim miatt.



A fitohormonok helyettesítik az ösztrogént, azok pedig a gabonákba, hüvelyesekbe, különféle növényekbe megtalálhatóak.



Próbáltam beuty breast nevü táplálék kiegészítőt szedni, de nem nőtt meg tőle a mellem, szal ne próbáld ki, drága, és szart sem ér!!!!!!!



A nődoki biztos tud egy jófajta gyógyszert felírni neked, de (körzeti) házi orvos is írhat fel :)


sőt az én unokatesóm, aki másfél évvel fiatalabb nálam két D-s sőt H s melltartót is hordott már, pedig vékony, igaz ő 5 éve szed fogamzásgátlót, tuti attól nőtt meg neki.

Sok múlhat az életmódon, ő vidéki, sokat van levegőn, eleget pihen, és a friss levegőtöl, sétától meg lehet éhezni, sőt a bérescsepp is nagy étvágynővelő.

Ez a csaj is együltő helyében megevett múltkor egy tál kifőtttésztát, két szendvicset, nész szelet kalácsot tejeskávéval és vagy 6 szeelt linzer sütit (fél órán belül) mellette sok vitamint is fogyaszt meg szénhidrátot, a levesekhez is kenyeret eszik.


Na nézd meg a csajokat, igaz milyen kicsi a mellük?

2009. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat.valaki félre értette a problémámat:) nem az a bajom,hogy kicsi,hanem hogy nincs:).egy fél éve elmentem nőgyógyászhoz,hogy valamilye hormon tablettát adjon rá,de sak az asszisztensnő volt bent.azt mondta,hogy ilyesmikkel nem foglalkoznak, fogadjam el magam.biztos hogy van valamilyen gyógyszer,mert ez nem normális,hogy semmi nem fejlődik ki.igen,a lányoknak a képen tényleg picik.a 2.-é olyan mint az enyém. én nem tudom így elfogadni magam, örülhet hogy neki sikerült.18 éves vagyok,47 kg,165 cm. nem nagy melleket várok, hanem kis piciket,formásakat.fél éve szedek fogamzásgátlót,semmit nem nőtt tőle(yasminelle).tudom,hogy a barátom így szeret,de én sosem fogom ezt elfoadni,hogy ekkorák.

köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 3. 15:06
 14/21 anonim válasza:
86%
Ha ennyire zavar, akkor menj vissza a nődokihoz!Mielőtt beállítanál kérj telefonon időpontot!Akkor nem küldd el senki...
2009. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

barűtcserje kapszula vagy tea rendbehozza a hormonjaidat, nincs benne hormon, de segíti a progreszteron és ösztrogén női hormon termelődését, amit az agyalapi mirigynek és a petefészkeknek kéne termelnie.

nos ha nem vagy erős, és nem gond, ha kicsit hízol, akkor egyél sok tésztát, kenyeret, édességet, tejterméket, húst, fűszeres kaját, ha nincs étvágyad, és nem tudsz enni, akkor segít a bérescsepp, egy kis testmozgás, friss levegő, attól lesz étvágyad és jobban is tudsz majd aludni. Este eszel az jobban lerakódik mint reggel. Mellre ne gyúrj, mert csak izmos lesz és a maradék nem létező zsír is leég róla.


amugy terhességtől és fogamzásgátlóktól, sőt még a szextől is nőhet a mell, vagy menj el gyógymasszőrhöz, természetgyógyászhoz és segít, nem mindegyik túl drága. én az interneten keresztül tanultam és jelentősen nőttek a cickóim.

De változtass a hozzáállásodon, mert nem szeretem, ha lenézik a kis melleket, miért kell úgy tekinteni rá, mnit egy betegségre, vagy szépséghibára? úgy élhetsz a kis mellekkel mint egy teljes értékű ember, hisz nem zavar am ozgásban, a hason alvásban, nem rondább a nagy mellnél csak kisebb. Attól még ugyanolyan jó lehetsz az ágyban mérettől függetlenül, és a kis mellüeknek is lehet teje szülés után. Sőt nem attól lesz nőies vagy szép valaki, hogy nagy dudái vannak, főleg nem a szilikontól, vagy a térdig lógó mellektől.

a pasikat csak az érdekli, hogy kerek legyen és formás.

elhiszem hogy neked egyáltalán nincs melled, és ami lapos az nem lehet kerek és feszes,

de a nincs mell komplexus és a kicsi vagy nem szép formájú mell utálat közti különbség nem változtat a

lényegen. a pasiknak ugyanugy számit magukon a nagy farok, vagy az izmos test, és mégis sok lány utálja az izomagyuakat, inkább mackósabb pasira vágynak, a mell méret ugyanolyan, mnit az ízlés, valaki a barnákra bukik, van aki a szőkékre, van kai a dagikra, van aki a soványakra, egyik sem szép ha túlzásba viszik, az igazi értékek és az igaz szerelemnek nincs ízlése, csak valamit megszeretsz a másikban nemtől, kortól, etnikumtól függetlenül.

Sosem lehet tudni, lehet pont egy cigányba szeretünk bele, pedig azelőtt elképzelhetetlennek tartottuk. aki a mellekre megy az felszines ember.

de van ám oylan is, kai undorodik a nagy mellektől, van oylan férfi aki imádja a kis melleket, sőt vannak kis mellü nők akik imádják a mellüket, és vannak nagymellűek akik szivesen leszoríttatnák.


egyforma szép mnidkettő ak icsi is és a nagy is. a genetikába ne avatkozzunk be, semmivel sem leszel szebb, vagy boldogabb tőle, sőt még gondot is okozhat.

2009. máj. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
79%
Sziasztok :)Olvastam pár kommentárt és aki írta ezt a sok tanácsot az már sok mindent kipróbált akkor ő sem fogadta el úgy magát ahogy azt ő állítja... vagyis szerintem... nekem sincs mellem és engem is nagyon zavar... és akiknek van azok is írkálnak ide viccelődnek,de ők sose fogják ezt annyira megérteni mint mi mert mi evvel élünk nem úgy mint ők meg,ha nem tudunk olyan sokat enni akkor minek tömjük magunk halálra azért nem kell...ja és attól mert ilyen sok trükköt próbálnál ki nem biztos,hogy hatni is fog... csak úgy ennyit erről.....na mindegy én csak ennyit akartam hozzá fűzni.... azért sok sikert ha ezeket kipróbálod,de nem hiszem,hogy menne....De fő a bizalom :)
2009. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
az a kérdés,kicsi vagy-e, vagy nagy,és hogy menstruálsz-e már,ha erre írsz egy jó választ akkor mondok tanácsokat,de így én nem tudok,ha nem írtál magadról semmit,minél haamrabb írj erre a kérdéseimre választ,és így írtóra sokat tudok segíteni neked! én magamon is így segítettem sokat!
2010. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
szia.175 cm vagyok.természetesen menstruálok már.gondolod tudsz segíteni?
2010. aug. 31. 15:13
 19/21 anonim válasza:
akkor nincs semmi bajod. ha menstruálsz. ne strafáld magad ezen oké?? nőni fog. most írj nekem, minél hamarabb,hogy nptt e mert már eltelt több mint fél év.
2011. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
78%

Szia, én 19 éves vagyok, és nekem is teljesen ugyanez a helyzet és szörnyű, mert körülöttem minden lánynak van melle. Úgy örülnék, ha lenne egy barátnőm, akinek hasonló helyzete van, és együtt tudnánk megoldani valahogy a dolgot.

Kb. 17 éves korom óta próbálok természetes módon segíteni, egy minimálisat nőttek azóta, de még egy A-s kosaras melltartót sem tudok továbbra sem kitölteni.

Eddigi módszereim: folyton arra gondoltam hogy megfognak nőni (agykontroll)

mellmasszázsok

görögszéna tea + szójalecitin kapszula


Hát mondom, egy kicsit nőttek csak, annak ellenére hogy rengeteget feszültek. Nem csináltam ezeket a dolgokat rendszeresen, lehet azért nem voltak olyan eredményesek.

Kb. 10 napja elkezdtem azt, hogy minden este masszírozom a mellem, na igen, a mellem...és iszok olyan teát+ szójalecitin kapszulát szedek, ezek állítólag mellnövelők.

Youtube-on vannak ilyen speckó japán mellmasszázsok, biztos hatnak, mert hatalmas mellük van a "kezelt" nőknek.


Hamarosan fogamzásgátlót is fogok szedni, majd írok az eredményeimről...:)

Hát remélem sikerül, végülis csak kitartóan kell csinálni, meg hinni benne!

2011. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!