Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsen mellem! Utálom magam!...

Nincsen mellem! Utálom magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,és nincs mellem.nem a hogy kicsi,hanem nincs.régen mindíg mondták hogy későn érő típus vagyok,elhittem,de mostmár ez nem attól van.abszolút nem kezdett el fejlődni.a családomban mindenkinek közepes/nagy mellei vannak,és nekem még egy ici pici sincsen.annyira el vagyok keseredve.kérlek segítesetek:(

(a közönséges,lehülyéző válaszadók tartsák emg maguknak a válaszukat,mert nem aért jöttem ide,hogy leszóljátok a problémámat!)Köszönöm!


2009. ápr. 30. 13:00
1 2 3
 21/21 CsíkVeronika válasza:
Szia, egy cipőben járunk, nekem sincs mellem. Nincs etvagyam, dohányzom és kavezom. Egyszer sikerült 9 hónapra letennem a cigit, elhagytam a kávét, de a melleim nem nőttek szinte semmit, mondjuk úgy, hogy abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy arányosan híztam. Két gyermekem van, most nem kell melltartot hordanom, de mikor szoptattam a 90/c-s melltarto szorított. Örülök h kicsik a melleim, nem faj a derekam, nyugodtan tudok sportolni, és meg nem mondanad rólam, h 29 éves vagyok. Egyetlen ok amiért tetszene, ha nagyobb lenne, hogy a szexuális életem sokkal színesebb lehetne nagyobb cicikkel. :-)
2014. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!