Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni. Tényleg...

Nem tudom elfogadni. Tényleg ennyire undorító a vékony comb? (képek)

Figyelt kérdés

A képeket netről szedtem...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyen lábam van nekem is, ráadásul kicsit X láb... És szemből meg hátulról elég idiótán néz ki hogy ilyen vékony és kicsit "(" alakú :/ Van barátom, neki tetszik, de én egyszerűen nem tudom elfogadni ezt annyit csúfoltak már vele régebben...

De csak előlről és hátulról ráadásul állva van vele bajom, ha leülök akkor jól néz ki, mert egy kis husi előrecsúszik és akkor összeér teljesen meg jól is néz ki...

Oldalról ilyen:

[link]


Tehát tulajdonképpen csak azzal van bajom hogy ilyen hülye X láb és vékony... Hízni nemigazán tudok, alkatilag nagyon vékony vagyok, és ígyis rengeteget eszem mégsem látszik meg semmi...


1. Ez tényleg ennyire undorító, pálcika láb?

2. Hogy lehetne változtatni rajta? Valami edzés amitől nem vékonyodna hanem izmosodna? :(


16L köszi előre is a komoly válaszokat, trollkodók is jöhetnek legalább nevetek egy jót :D De légyszi azért a tárgyra összpontosítsunk :/


2012. márc. 18. 11:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Olvastalak és nézegettem a képeidet, és ha neked tényleg ilyen lábaid vannak mint a képen szereplő nőknek, akkor azt tudom mondani, hogy irtóra szerencsés vagy!!

Nő létemre mondom, hogy neked nagyon szép lábaid vannak!! Bár nekem lennének ilyenek. :(

Aki beszólt a lábaidra hogy pálcikák, nem tudom kik lehettek lehet irigységből mondták, sokan szeretnének modell alkatot és hosszú vékony combokat.


Örülj neki ilyen lábaid vannak, hidd el, sokkal nehezebb onnan fogyni mint oda felszedni.


Hasonlóan érzek mint Te, csak én pont az ellenkezője! Normál testalkat vagyok, nem vagyok kövér, de sajnos a combjaim genetikailag vastagok. :( Én viszont ezektől érzem magam undorítónak, és nekem meg pont azért szóltak be még isis koromban hogy csülkök... Mindent próbáltam, diéta, életmód változtatás, ilyen-olyan torna... De vékonyabb nem lett, nemrég jöttem meg nyaralásból, megnéztem a tükörben és azt látom mintha vastagabb is lenne. :O A külső combizmom mintha nagyobb lenne a belső combrészem pedig változatlan... Azt hittem sírba fakadok. :'( És azt se tudom, mitől, valami új gyakorlattól amit barátom mutatott, vagy az evezéstől?? Fogalmam sincs. Én pont vékonyítani szeretném de vagy nem változik semmit hanem max. kicsit izmosabb lesz vagy vastagabb lesz. Utálom a lábaimat, semmivel nem vagyok ilyen elégedetlen. Néha ott tartok szeretném megműttetni, zsírt leszívni onnan (belső combból) hogy szép vékony legyen.

A barátomnak tetszik, nincs baja vele, csak attól tartok mi van hogyha csak neki tetszik mindenki más undorítónak találná vagy ezt csak megnyugtatásból mondja??

Azt se értem, hogy nálam is vastagabb lábú nők hogy tudják kirakni comb tövig a rengő elefánt lábaikat, miért nem tartanak attól hogy kiröhögik őket? Egyszer előfordult ismerőseimmel mentem szintén elment mellettünk egy ilyen nő, a szoknya alig takarta de jelentős súlyfelesleggel rendelkezett, ami a lábain is meglátszott, ismerőseim rendesen kibeszélték, de gáz és hogy vehet fel ezekre a hájas combokra ilyen kicsi szoknyát?


Úgy hogy addig örülj, amíg ilyen vékony a lábad, onnan a legnehezebb fogynia annak akinek ott van felesleg, onnan fogy az ember legutoljára miután már az ember lányának eltűnt a melle, csípője és hasa.

Igazat adok egyik hozzászólónak, lehet még visszasírod őket később idősebb korodban, legtöbb nő Magyarországon főleg idősebb korában súlyfelesleggel küzd és fogyni akar nem hízni.


Addig is örülj amíg nem ez a tévképzeted, hogy nagydarab vagy, hogy idomtalan vagy, hogy elefántlábú vagy, hogy robusztus vagy minden kecsesség nélkül...


És barátom és anyukám is azt mondta mikor mutattam modellekről fotókat hogy sajna akármit teszek sose lesznek ilyen lábaim mert ezek a lányok eleve vékony alkatúak nekem pedig genetikailag kissé vastag. :'( Szerettem volna elbőgni magam...


Egy másik kérdésben itt a gyakorin egy lány kirakott képet vékony lábakról, és fiúkat kérdezett arról hogy tetszik nekik mert neki is ilyesmi, sokan írták milyen szépek a lábai, az egyik azt is hogy neki ez az ideálja mert bármit vesz fel jól áll neki.


A modell alkatú hosszú vékony combú lányokra úgyis sokan buknak, azok mindig kelendőek, nem kell aggódnod.

A normál testalkatúakat is simán már dagadtnak nevezik.



Én szívesen cserélnék is veled komolyan mondom, én azt nem tudom megérteni, hogy valaki azért sír itt mert vékony vagy vékony a lába, míg mások amiatt szenvednek hogy akármit csinálnak nem lesz belőlük Gisele Bündchen alkatra és lábra.


Lehet akármi, diéta, speciális étrend, guggolás, kitörések, futás (nekem is ezeket a mozgásformákat ajánlották de semmit de semmit nem változtatott, most nem tudom miért vastagabbak is lettek utálom őket).

2014. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem, egyeltalán
2022. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!