Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A combom osszer hogy tudnam...

A combom osszer hogy tudnam elerni hogy ne? Es szep vekony legyen?

Figyelt kérdés
:(:-ss

2011. nov. 17. 17:54
 1/6 dirtboy ***** válasza:
fuss neki még egyszer de most már úgy hogy értelme is legyen az írásodnak.
2011. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajjmár mintha nem értenéd.A combom összeér, mert a belső combom túl vastag.Hogy tudnám karcsúcsitani, hogy ne érjen össze és szép vékony legyen minnél hamarabb?
2011. nov. 17. 18:09
 3/6 dirtboy ***** válasza:

jjjjjaaaa hogy össze ér,komolyan nem tudtam mit kérdeztél.


fogyókúra kell és aerob mozgás, plusz magas protein bevitel.

ennyi.

2011. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi:) És ne haragudj csak nagyon nem figyeltem...el voltam egy fele.
2011. nov. 17. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se esett le :D


Amúgy: edzőterem, futópad 20-30 perc- eleinte gyorsgyaloglás, aztán különböző gépekre mehetsz, és izmosíthatsz mindent- kar has...stb.


A legjobb ha olyan helyet választasz ahol van szauna, mert úgy sokkal hatásosabb. És mindenképp keress edzőpartnert mert egyedül hajlamosabb leszel feladni. Sok sikert!

2011. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nincs itt szamomra elerheto edzoterem...

vannak olyanok amiknek korlatozott nyitvatartasuk van de azzal nem erek semmit mert megneztem es az idopontokban nem vagyok szabad zongora ora rajz ora stb es ezeket nem tudom atrakni itthon van szobab biciklim meg olyan nagy labdam ezekkel ha valamit tudok...most videokrol elkezdtem jogazni es nagyon sokat erositek foleg combkornyeken de mashol is...milyen etrendet kene kovetnem?

2011. nov. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!