Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni. Tényleg...

Nem tudom elfogadni. Tényleg ennyire undorító a vékony comb? (képek)

Figyelt kérdés

A képeket netről szedtem...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyen lábam van nekem is, ráadásul kicsit X láb... És szemből meg hátulról elég idiótán néz ki hogy ilyen vékony és kicsit "(" alakú :/ Van barátom, neki tetszik, de én egyszerűen nem tudom elfogadni ezt annyit csúfoltak már vele régebben...

De csak előlről és hátulról ráadásul állva van vele bajom, ha leülök akkor jól néz ki, mert egy kis husi előrecsúszik és akkor összeér teljesen meg jól is néz ki...

Oldalról ilyen:

[link]


Tehát tulajdonképpen csak azzal van bajom hogy ilyen hülye X láb és vékony... Hízni nemigazán tudok, alkatilag nagyon vékony vagyok, és ígyis rengeteget eszem mégsem látszik meg semmi...


1. Ez tényleg ennyire undorító, pálcika láb?

2. Hogy lehetne változtatni rajta? Valami edzés amitől nem vékonyodna hanem izmosodna? :(


16L köszi előre is a komoly válaszokat, trollkodók is jöhetnek legalább nevetek egy jót :D De légyszi azért a tárgyra összpontosítsunk :/


2012. márc. 18. 11:14
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Szóval amikor a lábizom gyakorlatokra céloztam akkor nagyobb súlyt értettem alatta, jól mondja a 14-es itt az a lényeg hogy nem sokkal azalatt vegyed a súlyt mint amit ki tudsz nyomni, magyarán, ha te combfeszítésnél a 2 lábaddal fel tudsz emelni 40 kg-t egyszer, akkor kb 35-tel kéne sorozatot csinálnod, azt kb 6-8-szor ki tudod emelni a lényeg hogy ezeknél annyiszor emeld ki ahányszor bírod mert az izom csak ebből ért, és akkor fejlődik ha túlterheled mert a fejlődés a szervezet részéről egy önvédelmi reakció hogy alkalmazkodjon a megnőtt terheléshez. Amíg nem terheled túl nincs mihez alkalmazkodni a sok kicsi súlytól csak fogyni fogsz még jobban.

Amúgy valóban nem kell sok hókuszpókusz, otthon akad valószínű olyan súly ami nehéz de olcsó, pl a víz az ilyen. A gugolás az amúgy nagyon hatékony gyakorlat, és nem kell hozzá semmi eszköz csak te magad. Kézbe veszel vagy a hátadra valami nehezet és sorozatban le fel, összezárt lábakkal. Akkor jó ha érzed hogy feszül a lábadban az izom meló után, akkor van jól megdolgoztatva.


http://www.youtube.com/watch?v=YvgkjQObW4Y

na pl ennek az elején is láthatod egy szimpla guggolást nyom a figura az mindegy hogy milyen súlyt használsz, csak igazítsd magadhoz, a férfi meg a női edzés közt max a használt súly nagysága a különbség mert az izmok teljesen egyforma felépítésűek mindenkinél.

Aztán lábhajlítást amit pl itt látsz a végén

http://www.youtube.com/watch?v=qJGl3rtLF18

ugyanúgy meg lehet ejteni gép nélkül csak feküdj hasra aztán pakolj sújt a bokádra és azt emeld meg.


Kaja meg a legkeményebb gyúrósoknak is hidd el marha egyszerű, rizs csirkével, vagy ugyanez lehet pulyka, hal akármilyen alacsony zsírtartalmú, olcsó és egészséges.

Dobj privátban egy emil címet aztán küldök pár hasznos könyvet segítségül. Meg inspirációnak itt van ez:


[link]

Kifejezetten kicsi, vékony alkatú csajszi, de a lovaglás mellett ilyen szépre ki tudta dolgozni magát, neked csak lábra is menni fog. ;)

2012. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

21es köszi a kommentet :D


Az X-láb kiegyenesítésére nem tudsz valamit? :(

AZ zavar legjobban :s

2012. márc. 18. 15:32
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem is ilzesi, de soha nem mondták még, hogy undorító lenne.
2012. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
basszus legyen már ez a legnagyobb gondod ha amúgy csinos,vékony vagy. Valaki meg akkora mint egy ház na az már probléma
2012. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
X lábra, tartsd párhuzamosan aztán helyből = láb lesz ;) De dobj már privátba egy mintát magadról, nem hiszem el hogy annira reménytelen vagy.
2012. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy most viccelődsz vagy komolyan kérdezed...mert amiket belinkeltél, mindegyiknek lánynak gyönyörű vékony lábai voltak...

ha neked is ilyen - örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy!

ne félj idővel lehet még visszasírod a szép vékony lábaidat...pl 30-40évesen


ez az én véleményem

20f

2012. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem.

Mindenkitől megkapom hogy pálcikalábaim vanank stb...

Lehet csak azért mert magas is vagyok mellé :/

2012. márc. 19. 17:03
 28/32 anonim ***** válasza:

Szívesen adnék a combomból neked :D Minden álmom, hogy ilyen szép, vékony lábaim legyenek, de sajnos nekem ez nem fog összejönni, mert alkatilag nem vagyok ilyen :/ De kövér sem...csak sajnos nem az a sovány lány :)

Szóval szerintem ne szomorkodj, szép :)


19/L

2012. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
szerintem az első képen szereplő comb gyönyörű
2012. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
én örülnék ha vékonyabb lábaim lennének..
2013. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!