Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát/tornát...

Milyen fogyókúrát/tornát ajánlotok akkor, ha valaki egészen vékony, csak és kizárólag a fenék-comb az ami egyre zsírosabb?

Figyelt kérdés

Ha csak a felsőtestemet látják, sokan azt mondanák anorexiás vagyok (pedig sosem fogyóztam eddigi életemben), viszont a fenekem és a combom egyre nagyobb. (a vádlim érdekes módon nem "kövér", az izmos.) de az említett részeken sajnos felütötte a fejét a narancsbőr is.

szóval mit ajánlanátok ha minél hatékonyabban le szeretném fogyasztani?


2012. febr. 8. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Körte alkat vagy.

Én is sajnos, mikor elkezdtem diétázni egyre vékonyodott a felső testem, lassan már átszakad, de a fenekem és combom el van látva rendesen.

Csak a kitartó diéta és sok kardió fog segíteni! fehérjedús étkezések, sok futás!

Nekem az egyik térdemben sajnos porcleválás van és így nem tudok futni csak keveset egyhuzamban aminek szinte semmi értelme. A szobabicikli kíméli a térdet, de messze nem olyan hatásos mint a futás.

2012. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Körte alkat vagy, csakis a futás a jó! Ja, és ne egyél sok finomított cukros ételt, kenyeret, tésztát...
2012. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a baj hogy a futás az egyetlen gyakorlat amit nem birok az asztmám miatt. egy perc alatt fulladozni kezdek.

valami tornagyakorlat nincs ami a szobában is végezhető?

2012. febr. 8. 09:29
 4/4 anonim válasza:
Rubint Réka fenék, és combgyakorlatai, hidd el két hét után már látod a pozitív változást! Ja, és az lenne még hatásos, ha vacsira mondjuk csak egy joghurtot ennél! És a biciklizés,elipszistrénerezés is jó! Sok sikert! :)
2012. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!