Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni. Tényleg...

Nem tudom elfogadni. Tényleg ennyire undorító a vékony comb? (képek)

Figyelt kérdés

A képeket netről szedtem...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyen lábam van nekem is, ráadásul kicsit X láb... És szemből meg hátulról elég idiótán néz ki hogy ilyen vékony és kicsit "(" alakú :/ Van barátom, neki tetszik, de én egyszerűen nem tudom elfogadni ezt annyit csúfoltak már vele régebben...

De csak előlről és hátulról ráadásul állva van vele bajom, ha leülök akkor jól néz ki, mert egy kis husi előrecsúszik és akkor összeér teljesen meg jól is néz ki...

Oldalról ilyen:

[link]


Tehát tulajdonképpen csak azzal van bajom hogy ilyen hülye X láb és vékony... Hízni nemigazán tudok, alkatilag nagyon vékony vagyok, és ígyis rengeteget eszem mégsem látszik meg semmi...


1. Ez tényleg ennyire undorító, pálcika láb?

2. Hogy lehetne változtatni rajta? Valami edzés amitől nem vékonyodna hanem izmosodna? :(


16L köszi előre is a komoly válaszokat, trollkodók is jöhetnek legalább nevetek egy jót :D De légyszi azért a tárgyra összpontosítsunk :/


2012. márc. 18. 11:14
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

9-es


Leírtam, hogy én nem tudom elfogadni. Nagyon önbizalomhiányos vagyok, így még nehezebb...

Szerintem titkon neki is a vastagabb lányok nagyobb mellel és fenékkel tetszenek :(


Egyébként valószínüleg anyukámtól örököltem, ő most 44 és kb 20nak néz ki... Bár ő nem ilyen vékony, (de el tudom képzelni hogy ilyen volt) és kisebb nálam majdnem egy fejjel...

2012. márc. 18. 11:42
 12/32 A kérdező kommentje:
10es köszönöm, van itthon ilyen lábra csatolhatós súlyunk, szerinted azzal is jó? Kondira sajnos nincs pénzem se nekem sem a családnak :(
2012. márc. 18. 11:45
 13/32 anonim válasza:

Szerintem gyönyörűek a lábaid!

(Nő vagyok :))

2012. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

De figyumá, olvasok egy ideje a témában, és viszonylag komoly biológiai tudással rendelkező emberek egybehangzó véleménye ez :D A test egy kiszámítható gép, nincs akkora különbség az emberek közt, hogy ezen a szinten ne lehessen általános érvényű következtetéseket levonni. Esetleg ha különleges genetikád van, talán akkor nem működik nálad a dolog, de azt orvosi papírig nem hiszem el :P Valószínűleg amit te soknak látsz, az valójában nem az, de látatlanban nehéz megmondani. Esetleg elírhatnád egy átlagos napi kajádat.


Nem tudom, milyen az a dnb tánc, de ez alapján sanszos, hogy valami ugrándozós móka, magasabb pulzusszámmal, amivel pont az a baj, hogy nem hízásra való. Aerobnak és kardiónak hívják az ilyet, és főként zsírleadásra és erőnlétnövelésre valók. Csak nézd meg a hosszútávfutókat: vastagok, vagy mint egy csontváz? Szóval ezzel pont nem a kívánt hatást éred el. Sajnos a köztudatban a nő és a hízniakarás két egymástól távol álló dolog, így laikusként kb soha nem futsz össze ilyennel, mindenhol csak az van, hogy aki nő, az fogyjon. Aki meg hízni akar, az férfi, és nem ijed meg olyan szavaktól, mint a tömegnövelés és a súlyzós edzés, ellentétben egy nővel. De neked sem kell, mert pont erre van szükséged.


A teendőd: nézel egy tömegnövelő étrendet, ami annyiból áll, hogy kb 2 g/tskg fehérje, és 3-4 g/tskg szénhidrát az alap, kb 2-3 óránként egyél, és mellette edzeni kell, nem aerobot meg kardiót, hanem súlyzósat, ide tartozik a guggolás meg a kitörés is. Ha elég intenzíven csinálod, úgyis éhesebb leszel, és beléd fog menni az a sok kaja, és meglátszik a combodon is egy pár hónap alatt. A teljes testest meg azért javasoltam, mert gondolom a lábad arányos a többi testrészeddel, viszont ha csak a lábad edzed, akkor ez az arány felborulhat. Hülyén néznél ki vastag lábbal és vékony felsőtesttel, nem? :D


Közben látom a válaszokat... lábra csatolható súly? Mekkora az? 1-2 kilóval kb semmit nem érsz. És ha kondira nincs pénz, akkor guggolni meg kitörni vígan lehet, eleinte csak saját súllyal, aztán hátizsákkal, vagy két vízzelteli petpalackot fogsz a két kezedbe kitöréskor. A súlyt úgy kell megválasztani, hogy éppenhogycsak bírd, és az utolsókat már pont ne tudd megcsinálni.

2012. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek ezek a lábak, de ízlések és pofonok
2012. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Hát az összes lány, akinek összeér a combja, arra vágyik, hogy ne érjen neki össze.. Sose jó ami van:P Szóval nekem tetszik amúgy, bár lány vagyok, de a nagyon vékony láb is tetszik. Szóval ne aggódj, semmi gáz nincs veled, nem néz ki rosszul és az X láb sem gáz egyébként.
2012. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

14


Igen ugrálós, de az a baj hogy azt nem szeretném abbahagyni mert szeretem csinálni :(

Köszi a tanácsokat, pár hónap múlva szerintem írok ha van valami változás :D

2012. márc. 18. 12:40
 18/32 anonim ***** válasza:
hát én örülnék ha ilyen lábaim lennének. :D nem vagyok dagi, csak van egy kis fölösleg a belső combomon... meg összeér felül :/
2012. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Mi bajod a görbe lábakkal? Magyar jellegzetesség, legalább tudod, hogy aránylag fajtiszta vagy.

17/f

2012. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nem undorító. Nem is tudom hogy fordulhat meg ilyen valakinek a fejében...


Viszont vannak olyan csajok, akik brutálisan vékonyak, vékony a lábuk és alig van fenekük, ezt pedig kihangsúlyozzák azzal, hogy brutál magas magassarkút felvesznek mini szoknyával. Hát arra szoktam mondani, hogy úgy vannak feltűzdelve a lábai a seggébe...


Viszont alapból nem gáz. És amiket linkeltél nem is néznek ki rosszul.


A lényeg az összhangon van. Hogyha vastag a kezed, a derekad és a csípőd, akkor hülyén néz ki. De ha nem, akkor jól.

2012. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!